Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal együtlét után lehet...

6 nappal együtlét után lehet pozitív a teszt, ha mensó előtt 1 héttel voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Pontosan mensó előtt 8 nappal voltunk együtt( előtte is 2x)majd rá 6 napra pozitívat teszteltem, és akkor még volt 2 nap a nem vártig. Lehetséges hogy akkor estem teherbe és már kimutatta a teszt? Középidőben is voltunk együtt, meg egyszer így mensi előtt. Csak kíváncsi vagyok mikor eshettem teherbe
2008. dec. 5. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem közép idöben estél teherbe. a beágyazódás a megtermékenyülés után 5-7 nappal van. ha beágyazódott még kell pár nap hogy a hcg-d elég magas legyen. ezért azt gondolom mikor teszteltél, minimum másfél két héttel elötte kellett együtt lennetek.
2008. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!