Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül mindenki tudja,...

Rajtam kívül mindenki tudja, milyen érzés az a bizonyos hasszúrka? Van, aki még sosem érzett ilyet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol kéne éreznem pontosan? Honnan tudhatom, hogy nem a beleim csinálják?
2010. aug. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem négy gyerekem van, de még mindig nem tudom, mit kellene ez alatt érteni...
2010. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lesz ilyened, tudni fogod :) Olyan, mintha egy kést/tűt szúrnának belül beléd, mikor hol. Ha nem érzel ilyet, örülj :)
2010. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, az hogy itt mindenki mindent érez, beágyazódást, meg olyat érez amit addig nem.....ezeket nem kell mind komolyan venni, mert én is úgy vagyok vele, hogy majdnem minden hónapban van valami újdonság amit érzek.....

Logikus, hogy mindenki szeretne már tényleg bizonyos lenni abban, hogy babát vár, de annyi fölösleges áltatás megy itt, hogy már egyre kevesebbet jövök ide, mert már kezd nem hasznos lenni számomra ez az oldal.:(

Én is szeretnék babát, még nincs, tehát nem vagyok tapasztalt, de én sem tudom mi az az itt oly sokat emlegetett hasszúrka. Szokott nyilallni, fájni, nyomni....fogalmam sincs. Egyszerűen mindenki más.

2010. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Sajnos az ember sokmindent képes beképzelni magának. Én mikor terhes lettem, semmi egyebet nem éreztem, minthogy meg fog jönni. Viszont régebben, mikor egyszer szinte biztos voltam benne hogy terhes vagyok, akkor aztán volt hányinger meg szédülés, "szurkálás", stb.. csak baba nem..

És ahogy az előző hozzászóló is mondta, sajnos sok a rosszindulatú, vagy túl jó indulatú hozzászólás. Na meg a hozzá nem értés.. hihetetlen sokszor olvasok olyat, ami teljesen nem úgy van.. szegény kismamák meg pánikolnak :-(

2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem KELL érezned sehol!! Mindenki mást érez. Azért mert x meg y embernél volt, nem mindenkinél fordul elő. Kétszer voltam terhes, az elsőnél nem volt hasszurka, a másodiknál viszont volt. Mondjuk nem foglalkoztam vele, csak furcsálltam, hogy mi ez, aztán kimaradt a mensi, és pozitív lett a teszt, úgyhogy utólag tudom, hogy amiatt volt. Meg egyébként is jócskán eltértek a tüneteim a 2 terhességem között.

Egyet értek az előttem szólókkal, olvasgatunk itt ezt meg azt, hogy ki mit érzett, aztán állandóan az megy, hogy figyelik magukat, hogy ők mikor fogják ezt produkálni, és evvel aztán szépen be is beszélik maguknak a terhes tüneteket, aztán nagy a koppanás mikor megjön...

Tele van ilyen kérdésekkel már az oldal, hogy hányingerem van, puffadok, sokat pisileg, szurkálok stb. lehetek terhes? És mindezt még jó egy héttel a nem várt mensi időpontja előtt. Már herótom van ezektől, nem is nagyon járok már ide.

Úgyhogy nem kell érezned egyáltalán semmit, majd ha eljön az ideje, akkor rá fogsz jönni, hogy rád mi volt igaz ezekből.

2010. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, sokmindent bebeszélhet magának az ember! De én arra a hasszúrkára gondoltam, ami ovulációkor van. Nem is tudtam, hogy babát is jelezhet :) Van, aki még beágyazódáskor is érez ezt, azt. Nekem van már egy kisfiam, azt olvastam, hogy szülés után jobban meg lehet érezni az ilyesmiket, de én még most sem tudom, milyen. Sosem éreztem meg a peteérésemet, de lehet, hogy csak nem figyeltem oda?! Olyan volt már, bár nem figyeltem, hogy félidőben jártam-e akkor, hogy úgy szúrt az oldalam, mint amikor nagyon siet az ember, vagy szalad, pedig csak mosogattam például. De akkor azt mondtam rá, hogy biztos elfáradtam az álldogálásban. Lehet, hogy ilyen az az érzés? Ezt a csípőcsontom környékén éreztem.
2010. aug. 21. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy én a fogamzásgátló abbahagyása után éreztem meg a peteérésemet, akkor mindig szútr az egyik oldalam. És mikor akkor terhes lettem, akkor szúrkált a hasam is, az a peteérés után 1 héttel kezdődött kb. úgyhogy lehet a beágyazódás volt.
2010. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagok. Ovulációkor csak az egyik oldalon szúr (gondolom amelyik petefészekből kiszabadult a petesejt), beágyazódáskor meg úgy a hasam középtájon.
2010. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!