Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek dokihoz? 3hete...

Mikor menjek dokihoz? 3hete vagyok terhes,de az orvos szerint 5 hetest fog mondani hisz Ő ugye,az utolsó havitól számolja.

Figyelt kérdés
Ami nekem okt.30-án volt.30napos a ciklusom.Mikor mehetek dokihoz,hogy ne válljon le?
2008. dec. 5. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

3-4 hét mulva már az orvos lát szívhangot is. Ha nem volt rákszűrésed ebben az évben lehet hogy meg fogja csinálni de ez a Babára nincs káros hatással nekem is terhesen csinálta és nem lett bajunk.

Ne aggódj!!

2008. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért kell elmenni dokihoz,amint pozi a teszt, hogy megnézze méhen belül van-e a baba. Mert ha esetleg nem akkor ne növekedjen méhen kívül még két hétig mert akut has lehet belőle. Elmész megnéz HASI UH-gal megállapítja, hogy a durazsák méhen belül van a hátsó falon és mehetsz. Aztán 2 hét múlva már szívhang is van.
2008. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is menj el a dokihoz a jövőhéten, ahogy tudsz, neked is megnyugvást hoz, ha megtudod, hogy jó helyen növekszik a baba! Aztán valóban két hét múlva kell visszamenni, hogy már a szívhangot meg tudja nézni! Én legalábbis biztos elmennék jövő héten :) ! Sok sikert a dokinál!

2008. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!