Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért két csíkos mindig az LH...

Miért két csíkos mindig az LH tesztem?

Figyelt kérdés
Eddig akármikor próbáltam, hónap elején, közepén, végén, tényleg bármikor, ugyanúgy két csíkos volt, de sohasem pozitív (a teszt csík mindig halványabb volt). Talán nincs Pé-m? Vagy ez mit jelent?
2008. dec. 4. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a peteéréshez közeledve naponta erősödik a tesztcsík, a peteérést megelőző nap környékén lesz pozitív, akkor a tesztcsík jóval erősebb, mint a kontroll csík. A múlt hónapban nekem sem jelent meg pozitív teszt. Előfordulhat olyan ciklus, melyben nincs peteérés, ha jól tudom, egészséges nő esetében is kb 2 hónap ilyen a 12-ből.


Ebben a hónapban 10. naptól kezdtem el nézni, napi két csíkkal. Én délelőtt 11 körül és este 6 körül néztem. 10. naptól fokozatosan erősödött a csík, 12. nap ugyanolyan erős lett, 13. nap jóval erősebb. De csak este. Aznap reggel még halványabb is volt, nem mutatta ki, aznap éjszaka pedig már ismét halványabb lett a csík. A 14. napon pedig már alig látszott. Gyorsan alakul ki az LH csúcs. Én pl ha csak egyszer teszteltem volna a 13. napon, nem is láttam volna pozitívat ebben a hónaban sem. Egy valami fontos, hogy tényleg ne igyál sokat előtte, hogy koncentrált legyen amit tesztelsz. Szóval nyugi, valószínű minden rendben van. Ha van türelmed, nézzél hozzá reggeli ébredési hőmérsékletet. Peteérés után kb 0,2 fokkal megemelkedik, vagy még többel. Az persze utólag mutatja, hogy megtörtént, de legalább tudod, hogy volt :o)

2008. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen lh tesztet használsz? Nem véletlenül Acont? Az nálam is ilyen volt, de mikor áttértem másra akkor már nem.
2008. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat.

Nem is azzal van igazán gondom, hogy nem láttam még egyformának a két csíkot, hanemm hogy mindig ugyanolyan erős. Mensi előtt, közben, után... folyton...

Corax-ot használok, dm-ben szoktam venni. Próbáljak másfélét?

2008. dec. 4. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, feltétlenül. És ha azon is ilyet látsz, érdemes lenne hormonsort nézetni a ciklus 3.napján (lh, fsh stb.).

De ha nem olyan erős a tesztcsík akkor végülis nem kell aggódni, mert lh érték végig van a szervezetben, csak peteérésnél több. Viszont épp ezért kéne egy másik teszttel is próbálkoznod. Ajánlom Leo féle tesztet, amit rendelni lehet a babatervezok.otthona.net oldalon. Olcsó és jó. Nekem bevállt. Míg az Acon végig pozi volt szinte, az tökéletesen mutatta a peteérést.

2008. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!