Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hugomékkal egyidőben próbálkoz...

Eszo kérdése:

Hugomékkal egyidőben próbálkozunk. Neki hátrahajló méhe van. Jelenthet ez hártányt a számukra?

Figyelt kérdés
olyan jó lenne együtt babásodni:-)
2010. aug. 18. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi másfél évet próbálkoztunk mire teherbe estem. normál éhem van.


Barátnöm utánnem 8 héttel esett teherbe, neki hátrahajló méha van. Nekik becsúszott baba, vagy is egyáltalán nem tervezték, és védekeztek is.


Szóval ilyen szempontból semmit nem jelent.


Viszont átlagban a hátra hajló méheseknek nehezebben jut a sperma a petevezetékbe, de ha a sperma jó minöségü és fürge akkor ök elöbb teherbe eshetnek mint ti.

2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem jelenthet, Nekem is hátrahajló méhem van, mindkét alkalommal nagyon könnyen estem teherbe.Ezt érdemes elolvasnod:

[link]

2010. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huh! köszi!!

gyorsan el is küldtem neki ezt a linket :-)

lassan 1 éve próbálkoznak..most kezdték a kivizsgálásokat nálunk..párja spermáiról még nem tudni semmit, előbb a hugit vizsgálják.


mi március óta próbálkozunk..májusban sikerült is, de sajnos juniusban elment..most újra próbálkozunk júli óta..


jó lenne együtt szülni..úgy szorítok nekik! :-)

2010. aug. 18. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, mindekettőtöknek mielőbb babásodást kívánok, és jó egészséget!

29 hetes kismama, 2 éves kisfiú anyukája

2010. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hm nem tudom. nekem elég neves nőgyógyászom van, itt a környékünkün, nekem ő mondta, hogy meglazultak a a méhet tartó szalagok ezért esett hátra a méhem, valószínű a korábbi kézilabdázás miatt. így nehezebben eshetek majd teherbe, de nem kizáró ok. tehát nem tudom, minden orvos mást mond... majd beigazolódik mikor teherbe estek mindketten sok sikert
2010. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az ő nevében is mondom, hogy köszönjük!!


fel is hívtam, h olvassa el a cikket..jobb is lett a kedve!!:-)

nagyon remélem, h nekem sikerült ebben a hónapban..

2010. aug. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!