Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzése, az mekkora mennyiség volt?

Figyelt kérdés

Fiam 21hós. 6hós kora óta van ujra havim. Általában 30nap. A legrövidebb is 27volt, 1x. Babat szeretnénk. Októberben volt egy vetélésem. Azóta egyszer 29napra, egyszer 30ra megjött. Néztem a neten ovu kalkulátort. Mikorra az ovut írta, akkorra be is jött a sokak által irt, tojásfehérjés folyás. Ma mikor reggel mentem pisilni, kb 2db 100asnyi vérfolt, inkább barnás volt az alsónemümön. Azóta semmi. A kalkulátor szerint tegnap, ma meg holnap van beágyazódásom. 25.napnál tartok.

Meg ami meg fura, mielött megjön fáj a mellem, görcsölök majdnem egy hétig. Most semmi.


1fiam, illetve +1terhességem volt, ott nem volt ilyen.


Ez lehet beágyazódás, vagy annak túl sok? Vagy meg fog jönni vajon?


2021. jan. 20. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En 24. Napon vagyok, vedekezes nelkul voltunk egyutt ma a parommal es ami folyt ki belolem barnas volt. Szerintetek beagyazodas vagy megjon 25 napra???🥺🥺🥺
2021. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A 22. Nap óta barnázok , penteken kell megjonnie a 27. Napon és ebből tudom sajnos, hogy meg is fog . Hiába a progeszteron, mindig ez van ...
2021. márc. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 vagyok.. szerintem nekem is..

En sose barnaztam max az nap vagy mensi elotti nap

2021. márc. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!