Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzése, az mekkora mennyiség volt?

Figyelt kérdés

Fiam 21hós. 6hós kora óta van ujra havim. Általában 30nap. A legrövidebb is 27volt, 1x. Babat szeretnénk. Októberben volt egy vetélésem. Azóta egyszer 29napra, egyszer 30ra megjött. Néztem a neten ovu kalkulátort. Mikorra az ovut írta, akkorra be is jött a sokak által irt, tojásfehérjés folyás. Ma mikor reggel mentem pisilni, kb 2db 100asnyi vérfolt, inkább barnás volt az alsónemümön. Azóta semmi. A kalkulátor szerint tegnap, ma meg holnap van beágyazódásom. 25.napnál tartok.

Meg ami meg fura, mielött megjön fáj a mellem, görcsölök majdnem egy hétig. Most semmi.


1fiam, illetve +1terhességem volt, ott nem volt ilyen.


Ez lehet beágyazódás, vagy annak túl sok? Vagy meg fog jönni vajon?


2021. jan. 20. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van rá esély,de nem biztos,lehet a menses előszele.

Nekem is volt ilyesmi 4 nappal a nemvárt előtt,de akkor már a 10es teszt halványan mutatta,hogy valaki furakodik befelé.Viszont eleve első szülés után előfordult egy pici pecsételő a rendes menses előtt,csak pont ez volt gyanús,h előbb lett a pici maszatolás.

2021. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Nekem az a fura, hogy ilyen rövid havim, 25nap sosem volt. Meg így, hogy semmi előjele. Illetve szokott lenni pecsételésem mensi elött, de az nem múlik el, az megy át vérzésbe mindig.


Tesztelni még nem akarok.


Neten viszont mindenhol azt olvasom, a beágyazódás pár csepp, nem ennyi, 2db 100asnyi.


Hát én erről a hónapról lemondtam emiatt. De mégis bennem a hátha... túl régóta próbálkozunk :(

2021. jan. 20. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem több volt,még szoptattam az első csemetét,pirosas is volt.Pozi teszt,mert éreztem,hogy van valami.Rohantam ügyeletre akkor még a vérzés miatt..Aztán még nem is láttak semmit sehol.5-6.hétnél haematóma látszott,felszívódott,teljesen normál terhesség volt utána.

Benne van,hogy előbb jön meg,elég hülye időjárás is van.Nekem is volt váratlanul rövebb ciklus.Múlt hónapban meg alig akart megjönni,alig volt valami vagy 4 napig aztán 1 nap közepes,1 nap gyenge és kész.

Bármi lehet!Ha megjön,új hónap,új esély😊

2021. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap elött kellett volna megjönnie. Ma teszteltem, erős pozitív 😍
2021. jan. 28. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Pont szerettem volna kommentelni, hogy nekem is ez volt a 7. DPO-n. Egyszer egy nagyobb mennyiségű barnás véres folt a reggeli wc után, aztán semmi es terhes lettem 😊
2021. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem akartam elhinni 😊

9.hónapja próbálkozunk, azt hittem valami hormonzavar 😅


Most épp a derékfájás miatt aggódom 😏

2021. jan. 30. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Kivanom, hogy minden rendben legyen ! 😊 boldog babavárást 😊
2021. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most mindentől félek. Szeptemberben volt egy üres 0etezsákos terhességem. Nem élném újra ha lehet :)

2021. jan. 30. 12:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem júniusban egy missed abom sajnos. Előző voltam
2021. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most biztosan minden rendben lesz 😊🤞
2021. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!