Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adjatok egy kis reményt!...

Adjatok egy kis reményt! Esett valaki spontán teherbe minőségi és mennyiségi spermaprobléma mellett?

Figyelt kérdés
Pontosan arra célzok, hogy a kiskatonák lassabbak az átlagnál, és jóval kevesebben is vannak. Ja, és sajnos nem is mind élénk.
2008. dec. 2. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom nekünk is voltak problémák a nulláról indultunk, de egy nagyon jó és kedves orvos segített megműtötte a férjemet és feltornázta a számot 14 millióra nekünk hála istennek ez elég volt. Viszont mind élt és viszonylag jól mozgott. Nem igazán tudok neked okosat mondani de reménykedni kell és keresni egy szakember!
2008. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nalunk ugyanez a problema. 2 eve probalkozunk es kb 10 honapja derult ki a ferjemnel a gond. Kapott egy 3 honapos injekcio kurat, mert alacsony volt a tesztoszterin szintje. Most decemberben kell megint spermavizsgalatra mennie, mert 3 honap kell, hogy hasson a kura. En remenykedtem, hogy mar nem kell mennie ujabb vizsgalatra, hatha osszejon, de sajna eddig nem. Minden honap egy csalodas, de egyben uj remeny kezdete is. Ne add fel, en sem teszem. Biztos vagyok benne, hogy ezen lehet segiteni, mar csak azert is, mert a doki is nagyon pozitiv volt. Amugy nektek mennyi ido utan derult ki?
2008. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ugyanebben a cipőben járunk, mintha én tettem volna fel a kérdést :( Nektek is azt mondták, h ilyen spermaösszetétel mellett csak a lombik jön szóba? Mert nekünk igen :( Azért reménykedjünk, hátha megtörténik a csoda!
2008. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. valaszolo vagyok. Nekunk nem mondta ezt a doki, pedig nem jo a spermakep. Kulfoldon elunk, magandokinal voltunk, es azt mondta, ne aggodjunk, ossze fog jonni a gyerek. Neha mar elveszitem a turelmemet, de en meg bizakodom. Nektek a doki nem is adott semmilyen gyogyszert?
2008. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat, jó beszélni hasomló sorsú emberekkel!

1. válaszoló: Meg tudnád mondani, miféle műtéttel növelték nálatok a spermaszámot?

2. válaszoló: Mi 2 éve próbálkozunk, ez a probléma az első év után 2 hónappal derült ki. Az 1. év végén kezdte meg a dokim a kivizsgálásunkat.Páromnál ez derült ki, nálam meg egy elzáródott p.vezető, de ezt már Laparoscopiával megműtötték. Én most átjárható vagyok.

Mi is túl vagyunk egy 3 h.-os kúrán, sajnos nem túl sok sikerrel. Az alacsony tesztoszteron szintre szedett a párom Fer 14-et és Tesztoszteron hormont, de nem túl sokat segített.

3.válaszoló: Kilátásba helyezték, hogy lehet csak a lombik jöhet szóba, de mivel az inszemhez szükséges legalacsonyabb sp-szám megvan, előbb megpróbáljuk inszemmel. Ahhoz kiválogatják a legjobbakat közüllük, és talán sikerül, én legalábbis nagyon remélem.

Csak szerettem volna körbeérdeklődni, ha mi ezekmellett itthon akciózunk, van e remény...

2008. dec. 3. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nem tudja valaki véletlenül, mennyi az inszemhez szükséges minimális spermaiumszám? És hogy mennyinek kell ebből "jól mozgó"-nak lennie? Nekem már az is nagyon jó lenne, ha egy inszemmel megúsznánk lombik helyett..:(
2008. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk úgy mondták, hogy min. 5 millió kell az élénkekből. Nekünk pont ennyi van belőlük..
2008. dec. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!