Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a Clostitól egy hónapban...

Lehet a Clostitól egy hónapban több peteérés?

Figyelt kérdés
A 7.napomon vagyok és tegnap óta érzem a jobb petefészkemet. Amolyan nyomás. Mi lehet? Még a mai nap vagy a bogyóból. Más is érzett ilyet?
2008. dec. 2. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt az első clostis hónapom és én is éreztem ilyet. Úgy tudom, h a gyógyszer mellett ez normális. Nem hiszem, h peteérés lett volna.

2008. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem sem, csak nem tudtam, de ha nem vagyok egyedül az jó! :)

Reméljük hatásos lesz!

2008. dec. 2. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
remélem én is, h összejön. Vettem egy ovu tesztet,. kíváncsi vagyok, h majd mit mutat. Neked hány naposak a ciklusaid?
2008. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nagyon hosszú volt, hol 34 nap hol 40 napra jött meg, így remélem hogy beállítja olyan 28-30ra. Én is fogok venni ovu tesztet. Ha van kedved majd írd meg, neked mikor jelezte és én is írok!
2008. dec. 2. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, én a dm-ben vettem. Mivel ma van a 10. napom így még nem kezdtem el, a múlkori ciklusom 30 napos volt. meg nekem ovu körül szokott lenni tojcsis nyákom, szóval ha az jelentkezik csak akkor próbálom majd ki először.
2008. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod majd priviben folytathatjuk. :)
2008. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!