Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menzim, csináltam...

Késett a menzim, csináltam tesztet, pozitív volt. Elmentem a dokihoz, de nem látott semmit és a vizeletvizsgálat is negatív lett. Mitől lehetséges? Lehet, hogy terhes vagyok és a doki nem látta?

Figyelt kérdés
sziasztok. Késett a menzim csináltam tesztet +-os volt. Elmentem a dokihoz nem látott semmit és a vizeletvizsgálat negatív lett. Irt fel Norcolut tablettát és azt mondta ha nem jön meg 1 héten belül mennyek vissza. Ma van az utolsó napom és még mindig sehol semmi. Lehet,hogy babát várok? Árthatot a babának a gyogyszer? Várom igatottan válaszaitokat. Köszike
2007. dec. 19. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vizeletvizsgálat is negatív lett és a doki sem látott semmit, akkor valószínűleg felszívódott a kicsi. Sajnálom.
2007. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem se jött meg a mensim, csináltam teszte, pozitív lett. Elmenetm dokihoz, nem látott semmit. 1 hét múlva visszamentem, akkor meg azt mondta, hogy méhen kívül van és elhalt a baba. Azonnal megakart műteni. Én meg megijedtem, és elszöktem haza. Másnap lementem egy magán orvoshoz, aki közölte velem hogy gyönyörű 5 hetes élő terhességem van. És semmi gyógyszert nem szabad bevenni 12 hét alatt, hacsak nem algopyrint. Szerintem keress meg egy másik orvost is!!! Szorítok hogy baba legyen!!! Ja és kért egy vérvételt, amin a hcg mags lett.
2007. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

REméljük, hogy csdak a doki nem látta, és valami más gubanc van. Gyógyszert én sem szednék be, és ha még mindig nem lát semmit, felkeresnék egy másik orvost is.-)

2007. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!