Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, nemvárt után...

5 napja késik, nemvárt után 4. nap negatív teszt, ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
Általában 26 (+/- 3) naposak a ciklusaim. Kimaradt menstruáció utáni 4. napon délutáni vizeletből végzett teszt negatív. Egyszer késett ennyit életemben, de akkor naagyon beteg voltam. Most teljesen egészséges vagyok, nőgyógyásznál is voltam pár hete, minden rendben van. Pár napja éreztem PMS tüneteket....

2020. okt. 30. 09:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csillagállások? :D
2020. okt. 30. 11:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a csillagállás dolog kicsit szélsőségesnek hangzik, de pl én is szeretem használni pláne babatémában :D Mert tulajdonképpen oltári nagy szerencse kell hozzá, hogy minden épp jól működjön és minden összejöjjön, a megfelelő pillanat :D Szóval illik hozzá, hogy a csillagállás is jó legyen XD :D
2020. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg is jött estére.
2020. okt. 30. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!