Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, nemvárt után...

5 napja késik, nemvárt után 4. nap negatív teszt, ez lehet még terhesség?

Figyelt kérdés
Általában 26 (+/- 3) naposak a ciklusaim. Kimaradt menstruáció utáni 4. napon délutáni vizeletből végzett teszt negatív. Egyszer késett ennyit életemben, de akkor naagyon beteg voltam. Most teljesen egészséges vagyok, nőgyógyásznál is voltam pár hete, minden rendben van. Pár napja éreztem PMS tüneteket....

2020. okt. 30. 09:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, hogy a ciklusom 12. napján voltunk együtt.
2020. okt. 30. 09:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből csináld a tesztet.
2020. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az jobb lett volna. De azt gondoltam, hogy ha 4 napja késik, akkor már a délutáni vizeletből is poz. lesz.
2020. okt. 30. 09:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen érzékeny a teszt. Nem biztos, hogy délután is pozi ami reggel az. Holnap esetleg próbáld meg reggel.
2020. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel a maximális lehetőségekkel, pl 5 napig él a spermium. ovu után 14 nappal jön a mensi, mensi napján már minimum halvány pozi a teszt. 12. napon voltatok együtt 14+5 ---> 19 nappal ovu után már biztosat mutat a teszt. Ha negatív, akkor nincs terhesség, ha pozitív akkor van. Ha később nem voltatok együtt akkor 31. napodon már egyértelmű a teszt.


Akinek később lesz pozi annak később volt ovu, de mivel nem néztél ovut feltételeztem, hogy legkésőbb 5 nappal együttlét után volt. Szóval, ha neked 26 naposak a ciklusaid, akkor ennyi idő késés után 100% a teszted.

2020. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
25-ös tesztet csináltam. Én is így gondolkodtam, mint Te, 5-ös, hogy biztos nem vagyok terhes, ha még most is negatív. Viszont akkor nem értem miért késik ennyit.
2020. okt. 30. 10:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Bármitől késhet, a leggyakoribb ok, hogy később volt ovud mint szokott (akkor ugye késés még nincs is, viszont akkor meg szintén nem is vagy terhes, hiszen korábban voltatok együtt jóval) , vagy nem volt ovud, akkor is késni szokott akár 10 napot is. De pl évente egyszer orvosilag is tök normális, hogy nincs ovu, kimarad egy mensi. Ha gyakran fordul elő, akkor vizsgálat kell, de persze ehhez érdemes ovutesztelni, mert inkább csak később volt ovu mintsem nem is volt.
2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2020. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit szomorú vagyok, de majd jön a baba, ha jönni akar. :)
2020. okt. 30. 11:03
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
ne haragudj, de a baba nem akkor jön, amikor akar, hanem amikor rendben vannak a hormonok, a spermiumok més a csillagállások
2020. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!