Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után, ha gyereket...

Szeretkezés után, ha gyereket szeretnénk, mennyi ideig kell gyertyaállásba lennem? Azt hallottam ez segíti az "előbbrejutást"?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akárki akármit is mond, erre a módszerre én is esküszöm! És hiszem, hogy ez is segített nálunk, mikor már végső elkeseredettségemben (több, mint egy év próbálkozás, gyógyszereskúrák stb után) én is kipróbáltam.

Én nem gyertyáztam, hanem a földön fekve feltettem a lábam a kanapéra, így kényelmesebb is volt. (Azért a földön, mert ott voltunk együtt :P )

Nagyjából 5-6 percig maradtam így. A következő mensim már nem jött meg. Nemsokára babázunk. :)

Persze emellett más dolgokat is beleszámítotam, pl. ovu teszteltem, ittam palástfű, cickafarkfű teát, szedtem folsavat és E vitamint.

Remélem téged sem várat meg a jó hír. Drukkolok neked!

2008. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,sokat segítettél!!
2008. nov. 29. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Mi évekig próbálkoztunk így. Nem sikerült a baba. A doki azt mondta, 15 perc gyertya, vagy láb fel a falnak támasztva, vagy pedig a popsi alá egy nagypárna.

Ezért már nemis feküdtem hanyatt, nem gyertyáztam. Felül voltam, kijött az "anyag" is. És 2 hét múlva pozitívat teszteltem...

Szokták ajánlani a gyertyázást, de nem hiszem hogy ettől függ a terhesség. Gondolj bele, hogy a sok tini a kocsi hátsó ülésén biztos nem gyertyázik és mégis...

2008. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!