Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mehet a próba ma este? Kattint...

Mehet a próba ma este? Kattintsatok a linkre, vajon összejön? Van, aki ilyenkor esett teherbe?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol vettem ki, akkor 10.-ere irja a peteeresed. Ha ma lesztek egyutt az is jo, de azert az elkovetkezendo 2 napban is legyetek.

Mi a pozi ovu teszt elott 4 nappal voltunk egyutt es sikerult. Hozzateszem, mikor aznap vagy masnap, az nem jott be. Ettol fuggetlenul van , akinek igy sikerul.

Sok sikert!

2010. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyit megjegyeznek, hogy ezekben az online kalkulatorokban nem mindig lehet bizni. Csak talalgatnak. Mas kerdes, hogy neha tenyleg el is talaljak. Biztosat csak ovu teszt v. homero tud mondani.
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm! 10.-ét sem hagyjuk, ki, de ma is megpróbáljuk... Azt mondják, kétnaponta próbálkozzunk inkább, ne minden nap. Remélem sikerül.
2010. aug. 8. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt a kérdést is te írtad ki. Ne kérdezd meg állandóan, ha nem kaptál elég kielégítő választ, ki lehet emelni. Amellett annyira rá vagy kattanva..nem tudom. Nem akarlak megbántani, de vegyél vissza kicsit. Nem tudom mióta próbálkoztok, de nem túl jó így, mert minnél jobban rá vagy buzdulva, murphí törvénye, hogy akkor annál nehezebben jön össze, hiába a peteérés napján való szex meg stb. Sok ismerősömtől hallottam, hogy amikor úgy akartak akkor semmi, amikor már nem foglalkoztak vele, egyből terhes lett. Na meg azért szexelni, mert az termékeny nap, annyira megrontja az együttlétet, én így nem tudnám csinálni. Persze ez a Te dolgod, csak egy tanács.

2010. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-et ne hagyjatok ki. Sok sikert!!
2010. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!