Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hónapja próba a babával...

Pár hónapja próba a babával ha ebben a hónapban is megjön akkor gondoltam iszok teákat, de nem tudom melyiket, hogy kell és mennyit? Aki biztosra tudja leírná nekem. Ja és lehet inni Closty mellé is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ittam 3 hónapig, nekem nem segített, de azért leírom, hátha te sikerrel jársz.

Málnalevél teát kell inni a mensi 1. napjától pé-ig, majd utána palástfű tea mensiig. (persze, ha megjön)

Ha sikerült, és nem jön meg, a palástfüvet akkor is ihatod tovább. Én reggel és délután vagy este ittam 1-1 pohárral. Az íze egész tűrhető, meg lehet inni.

Sok sikert! Remélem, + lesz a változás!

2009. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike a választ lehet megpróbálom!
2009. márc. 12. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Peteérésig (tehát elvileg a 14. napig) cickafark, utána palástfű a mensiig. Closti mellett is lehet:)

Sok sikert! :)

2009. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem be jött a tea ivás menszesze elsö napjátol cickafarkot ittam reggel este 1-1 bögrével. pétöl palástfü teát amig meg nem jött a menszeszem.2 honapja ittam és lás csodát 5 hetes terhes vagyok.elötte 4 honapig nem jött össze a baba lehet ha én is hamarabb alkalmazom a teát a baba is hamarabb jött volna össze. a teát erdeti citromlével ittam kis mézzel. a palástfü teát még mindig iszom mert abban is segit hogy ne hogy elvetéljek.
2009. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!