Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azt érezni ha sikerült...

Lehet azt érezni ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Pár napos terhességet is lehet esetleg valahogy érezni?
2008. nov. 28. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. nekem peteérés tuán mellemim fájtak ami akkor is furcsáltam mivel nekem nemszokott főleg hetekig fájni. aztán beágyazódáskor menzis érzés volt persze aznap volt hasszurka de a menzis érzés azota sem mult el.
2008. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inszem után egy héttel szurkált a hasam. Akkor kezdett beágyazódni a pindurka.

Egyéb tüntetem nem volt, amik vannak, azok a mensi elmaradása után 1-2 héttel kezdődtek.

Illetve az elmaradó mensi idején erős, néha igen kellemetlen görcsölgetés, szurkálás volt, néha olyan is, mintha hólyaggyulladásom lenne. De ekkor már tudtam, hogy baba van, mert a tesztem már pozitív volt.

2008. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Nekem olyan érzékeny most a hasam alja hogy ha már a nadrág hozzáér az is idegesit. Nem tudom hogy azért mert most van a beágyazódás, vagy pedig esetleg valami felfázás vagy fertőzés??
2008. nov. 28. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elkezdett fàjni a mellem,söt a hasam alja is,hiàba mondtam,tuti terhes vagyok,senki sem akart hinni nekem,söt még a teszt vàsàrlàsàrol is leakartak beszélni,mondvàn,csak pénzkidobàs,ugyis negativ lesz.

Pedig én tudtam,valaki rejtözik bennem,tudtam,nem vagyok egyedül!

Làm azota eltelt 26 hét,épp ma léptem a 27-be!

Igenis meglehet érezni,akàr lelkileg,akàr testileg is!

2008. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az együttlétünk utáni harmadik napon azt vettem észre, hogy lett egy pici hájcsík a hasamon. Nagyon vékony voltam szülés előtt, akin egy csepp háj sem volt. Emlékszem még mutattam is a férjemnek, hogy hogy lehet ez, nem értettem. Rá pár napra fehér folyásom lett, majd mellérzékenység. A mensi elmaradásának hetén hasszurkák.
2008. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is érzek valamit, amit még soha. De már nem merem nagyon beleélni magam, mert tul vagyok 1 nem várt menstruáción ami késett az előző hónapban, és mégsem baba volt, ugyhogy már nem szeretnék még egyszer nagyot csalódni. Viszont ha tényleg baba, akkor szeretnék nagyon vigyázni hogy megmaradjon. Azért kérdeztem hogy ti milyen tüneteket éreztetek 1 hetesen kb....
2008. nov. 28. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:
hát neked hanyadik napod ez?
2008. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

22, és 23-ánvoltunk együtt a párommal, akkor voltam középidőban. Ha akkor sikerült esetleg akkor a 6.

Nagyon feszül alul a hasam.... Mintha állandóan pisilnem kellene..

2008. nov. 28. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első babámnál az együttlétünk utáni 10. napon már kimutatta a terhességet a gyorsteszt. Szerintem 4 nap múlva tegyél egy próbát. De ha az negatív, még mindig lehetsz babás, mert pár nap csúszás benne van a beágyazódásban. Azt nem lehet tudni pontosan hanyadik napon fog megtörténni, csak annyit, hogy 7-10 nap.
2008. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!