Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet nekem egyáltalán babám?

Lehet nekem egyáltalán babám?

Figyelt kérdés

Kezdek nagyon elkeseredni. Mindkét petevezetékem el van záródva, amit műtéttel megpróbálnak majd átjárhatóvá tenni. De mi van akkor, ha nem sikerül? Dokim szerint erre van a lombik.

Várom azok válaszát, akik hasonló helyzetben voltak, vannak.


2008. nov. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Igaz, én nem vagyok ilyen helyzetbe! De csak egy kérdésem van!

Miért nem próbáljátok meg a petevezeték átfúvását?!

Csak mert nem kés alá kell feküdnöd! :D

Na és ez régen sokkaknál bevállt!!! :D


Bízz, hogy sikerülni fog! Lehet kisbabád!

Sok sikert!

2008. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne keseredj el mindig lehet valamit tenni.

Nem biztos hogy lombikkal kell kezdened. Az előttem válaszoló a hsg-t mondta, ami valóban hasznos lehet ennek a problémának a megoldására.

Ne keseredj el, hanem tegyél meg mindent.

Drukkolok!

2008. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az átjárhatósági műtét után vagy még előtte, ha van rá lehetőséged, akkor konzultálj a Harkányi Gyógykórház egyik nőgyógyászával, ott kifejezetten ilyen problémára tudnak ajánlani kezeléseket. Iszappakolás, intim torna, masszázs..stb. Én nem hittem benne, de az egyik barátnőmnek is ilyen problémája van és utána sikerült teherbe esnie. Egy próbát megér. Két vagy három hetet kell bent tölteni -pároddal együtt is lehet, mert őt mondjuk kiírják addig reumatikus kezelésekre- és egészségpénztárra is el lehet számolni úgy tudom. Nincs más dolgotok, mint napi két-három kezelésre járni, mellette szauna, fürdőzés, kikapcsolódás, háromszori kaja...Sok sikert!

2008. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az utolsó válaszoló által ajánlott megoldás főleg,azért is jó, mert kikapcsolódtok egy kicsit, bár nem tudom, hogy ilyen esetben ez segít e, mert ugyan azt szokták mondani és ez sok esetben be is igazolódott, hogy ha nem akarják annyira görcsösen ,akkor összejön a baba, de ilyen esetben, amikor van valami bizonyított baj, nem biztos ,hogy a kikapcsolódás segít, de ha megoldották a problémátokat, és újra átjárható lesz a petevezetéked, mindenképp ajánlani tudom én is azt a megoldást, figylenek rátok, nincs semmire gondtok együtt lehettek ,kiszolgálnak titeket, megszűnnek egy kicsit a mindennap problémái... Mindenképp hasznos lehet, és nem árt egy kis kikapcsolódás, valószínűleg ezért hatékonyak ezek ahelyek.

És meg kell tenni mindent az ügy érdekében :) !!!

További sok sikert kívánok nektek! És kitartást!!!

2008. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok ebben a helyzetben de mivel mi is jó sokat probálkoztunk mire öszejött igy szerintem tudok segiteni!

Általában a petevezeték mütétnek 90%-a sikeres a többinek lombikkal sikerülhet. Ne félj ha a többi minden rendben van sikerülni fog.Tudom ez a várakozás megőrit de meghozza az eredményt hidd el!mikor mész?

2008. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán januárban elvégzik a laparoszkópiát, méhtükrözést. Félek, de bevállalom.
2008. nov. 28. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni hogy félsz és persze akkor nyugszol meg ha bevállalod mert ha nem akkor soha nemfogsz megnyugodni ezen sajnos túl kell esni. De minden jó lesz ha túleszel rajta.
2008. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!