Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes a tervezett teherbeesé...

Érdemes a tervezett teherbeesés előtt termékenységi vizsgálatokat végeztetni?

Figyelt kérdés
Csak hogy tudjuk előre, minden rendben van-e "papíron" mindkettőnkkel, és ne fél év-egy év sikertelen próbálkozás után jussunk el oda. És hol kezdjük?
2008. nov. 28. 08:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én sem tartom teljesen egyértelmű dolognak, miért ne lehetnék én már az elejétől tisztában azzal, ha valami baj van? Ha meg nincs, annál jobb. Bár... valami lehet, hogy van nálunk is, mert ahogy írtam, bár nem mindig céltudatosan, kiszámítva peteéréskor, de azért kb. 10 hónapja mi sem védekezünk, és idáig semmi... Amit egy ideig beutdtam a gyógyszernek, hogy kell néhány hónap, míg minden kiürül és visszaáll a régibe. Így is volt, de azóta sem történt változás. Bár már én is kezdek lassan bekerülni abba a körforgásba, hogy számolgatom, várom, megérkezik, peteérés, hú, akkor hajrá, aztán figyelek, megint várok, természetesen felfedezek magamon minden létező terhességi tünetet, majd egyszercsak megjön... És egy napig rettenetesen csalódott vagyok, aztán már számolgatom az újabb peteérés idejét... Ez nagyon nem jó így szerintem, ebbe egy idő után belecsavarodnék, azt hiszem :)


Örülök, hogy nálatok azért hamar megoldódott, még ha nehezen is indultatok! Megvan azóta a pici, vagy még várjátok?

2008. nov. 28. 13:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismerős, amit leírtál, de gondolom, nem csak nekem :)

Még várjuk a picit, de nagyon, június közepén érkezik, ha Isten is úgy akarja :)

2008. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!