Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól szedem a Duphastont?

Jól szedem a Duphastont?

Figyelt kérdés

14-28 napig kell szednem, mert nem tud a baba megtapadni, és ezért már elvetéltem. Ha pozítiv a teszt, akkor újra el kell kezdenem szedni. Olvastam valahol, hogy fokozatosan kell elhagyni a tabit. Ez ilyenkor nem áll? Úgy értem, abbahagyom a 28-ik napon, mondjuk rá 2 napra + a teszt, és újra szedem?

Nem zavarodik be így a hormonháztartásom? Bízok a dokimban, de elég furcsa, soha nem magyaráz meg semmit. Csak véleményekre vagyok kívácsi, hogy ti mit gondoltok erről. Ha úgy alakul, akkor fellépek határozottabban, de egyenlőre nem akarok "konfliktust" a dokival. Elég nehéz ember...


2008. nov. 28. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem, jól szeded. Ez a progeszteront emeli, ami ha nincs baba, nem kell már a szervezetednek, hiszen kezdődik a köv ciklus, de arra azért jó, hogy a mensit meghozza biztosan/támogassa a babát!

Persze érdemes minden nap tesztelned, és rögtön folytatni a szedést, amint pozitív a hcg teszt!

2008. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!