Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés történt, ha pozitív a...

Vetélés történt, ha pozitív a teszt, de még abban a hónapban menstruáció előtt 7 nappal megjött a menzeszem, de kevesebb mennyiségben?

Figyelt kérdés
November 3-án megjött a menzeszem. Mivel babát szeretnénk, elég sűrűn próbálkoztunk. Elvileg az ov-m 15-re esett, de a tesztet már 19-én megcsináltam, ami pozitívat jelzett. Nem szedtem és szedek semmilyen HCG tartalmú gyógyszert. Nagyon örültünk a párommal, de 23-ra megjött a menzeszem (számításaim szerint 30-a lett volna kezdő piros nap). Első két nap csak barnás volt, majd utána normál színre váltott. Ma vagyok az 5. napon. Ez lenne az utolsó piros betűsem (normál esetben), de a mennyisége nem csökkent. Ez vetélést jelent?
2008. nov. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Sajnos jelentheti azt, hogy elment a baba.

De lehet, hogy azon kevés nők közé tartozol, akik még egy max két alkalommal menstruálnak.

Javaslom, ahogy elmúlik, menj el nőgyógyászhoz, és mond el neki mi is volt. Feltéve, ha egy két napon belül abbamarad.

2008. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevője vagyok.

Az előzőekhez hozzáfűzném, hogy a hányinger és a mellfeszülés továbbra is megmaradt. Azonban a petefészkeim egy kissé szurkálódnak, a hasam feszül. Ez még a megmaradt HCG okozhatja?

2008. nov. 27. 13:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm a gyors választ:))
2008. nov. 27. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha másor normális mennyise´gü volt,akkor sajnos igen valószínü,hogy vete´lés....

Menj ovoshoz,ha elmúlt....ha te´ged nem zvar mert a dokit bizti nem fogja,menj el me´g most,és ö megmondja a biztosat.....

2008. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!