Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki akinek július...

Van még valaki akinek július 7én volt megutoljára és babát szeretne? Izguljunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:22
1 2 3 4
 31/38 Mommy válasza:

Gyöngyike sajnálom a családi drámát..ismerős a szitu. Én is tegnap cipekedtem. Édesanyám szeretetből küldött vidékröl egy kis "hazait" szóval le a metróba fel a metróból a batyuval. Lehet nem kellet volna.


Ezt igazán nem tudom még meddig lehet fokozni de a tegnapi 10 perces miki után megint semmi... elmult a mensim. Tök száraz vagyok megint.Pici barnás maszat. Ma reggeli tesz még mindíg negatív. Na erre ki varr nekem gombot? Szerintetek mikor menjek dokihoz? Túl korán sem akarok.

2010. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Mommy, ezek szerint még van remény!!! Szerintem baba van a dologban... :)

Nyugodtan jelentkezz be most, mivel a tesztek negatívak, viszont nem jön meg: magyarul mondva tudnod kell, hogy most terhes vagy vagy hormonális probléma. Ha a doki is tud azonnal biztosat mondani, egy vérvételre elküld és abból tutira kiderül a terhesség. Szorítok!

2010. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ági voltam... :)
2010. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

No akkor drukk tovább Mommy. Ne cipelj!!!!!

Gyöngyi

2010. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Mommy válasza:
Jajj olyan tündi-bündik vagytok hogy ennyire szorítotok nekem(ünk). Mindjárt pityergek. Hát nincs beleélés de a remény hal meg utoljára. A héten mindenképp doktor bácsi. Jelentkezem amint tudok valami okosabbat. Annyira izgulok ...... :) További szép napot nektek !
2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Sajnos megjött. :( Új hónap,új esély. Sok sikert nektek a továbbiakhoz!

És várom az infókat rólatok!

2010. aug. 10. 22:13
 37/38 Mommy válasza:

Sajnos nincs jó hírem :( Tegnap du. rohantunk a kislányommal a orvoshoz onnan a kórházba. Begörcsöltem nagyon erős fájdalmaim voltak és egyre erősebben véreztem.

Sajnos elment a babóca :( Talán a cipekedés vagy csak talán a természet tette a dolgát nem tudhatom. Nagyon sajnálom és természetes hogy fáj de előre kell nézni. Biztosan összejön majd amikor itt lessz az ő ideje .Csak így 35-évesen már kicsit igyekeznék .Na de a természetet nem lehet sürgetni. Nagyon köszönöm hogy drukkoltatok és mindenkinek tiszta szívemből kívánok sok-sok egészséges babócát. Ölelés mindenkinek és továbbra is :

! Babára fel csajok !

2010. aug. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Szegény Mommy! A következő hónap lesz a miénk! Kitartást és sok puszit neked!
2010. aug. 11. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!