Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki akinek július...

Van még valaki akinek július 7én volt megutoljára és babát szeretne? Izguljunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nálam most éjszaka derült ki (ügyeletre kellett mennünk, annyira rosszul lettem és elkezdtem vérezni), hogy nem vagyok terhes, helyette van egy ciszta a bal petefészkemben, ez okozta a vérzés kimaradását és a terhességi tüneteket. :(
2010. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem aláírni... Ági voltam (és vagyok). :)


Egyébként nem nagy a ciszta, úgyhogy valószínűleg magától fel fog szívódni, de azért a jövő hét végén megnézetem a dokimmal is. 2 hónap múlva meg majd újra próbálkozunk a kistesóval.



Ági

2010. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Mommy válasza:
Nagyon sajnálom Ági. :( Gyógyulj meg mielőbb és pihenj sokat. Szorítok a babprojekthez. Nállam továbbra sincs semmi (??) kb. már 3 napja késik de a tesztem továbbra is negatív. Hát jövőhét doktor bácsi és majd ő megmondja hogy mi a csízió. Babára fel csajok !
2010. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Ági sajnálom, ami történt, de nemsokára megint lehet próbálkoznotok!


Nálam viszont nincs rendben valami, az előbb megjött, pedig csak a 10. dpo-n vagyok...

[link]


Nem értem én ezt, elegem van :(

I.

2010. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Köszi csajok a válaszokat.

Nem vagyok letörve, mert nem lett volna tervezett baba, így meg, hogy tudom, mi áll a háttérben, sokkal könnyebb. Végülis még jól is jön, mert így kénytelen vagyok felkeresni a dokimat, akivel legalább elbeszélgetek a következő terhességről.

Szóval minden rosszban van valami jó. ;)


Mommy, továbbra is szorítok Neked. Mikor fogsz tesztelni?

Kedves utolsó! A 10 nap tényleg nem túl jó, de biztos, hogy rendesen megjön? Még bármi lehet!


Ági

2010. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Sajnálom Ági! Gyöngyi vagyok, sajnos nekem is megjött 12dpo-n, mert előtte való nap anyámék tök nehéz dolgokat csináltattak velem Szombaton, hiába mondtam, hogy nem megy családi drámát rendeztek, hogy nem akarok segíteni a saját házam újjításánál. Talicskákat kellett tologatnom, aznap úgy elkezdett estére fájni a hasam, hogy szinte rosszúl lettem és Vasárnapra megjött. :( Végül családi dráma lett, na nem emiatt, hanem, hogy a párom 4 éjszaka után nem áll be dolgozni nekik, amikor azt sem tudja mit kell csinálni és hulla fáradt. Közölte köszönjük a segítséget, de többet nem kérünk. Majd ha lesz rá keret mindent megcsinálunk. Szóval baba nuku, család megsértődött, totális a siker. Remélem azért sikerül néhányotoknak. Jó lenne néhány pozitív beírás, legalább erősítene, hogy nekem is sikerülhet majd legközelebb.
2010. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Mommy válasza:

Istenem ! Több szem többet lát alapon drága sorstársaim ki mit néz ki ebből a tesztből? Ma reggel csináltam de csak később jelent meg a második csík. Meglehet hogy mondjuk csak rosszul szárad a teszt és "tréfálkozik" velem. Azóta sem jött meg a miki, 4.napja késik.


[link]


Hoppá... látjátok mire befejeztem a mondókám már elis tünt a második csíkom. :( Gondoltam azért felteszem ide a tesztképeket...tanulságos.


[link]


Azért nem adom fel 1 pillanatra sem. Addig tesztelgetek ameddig ott nem marad a csíkocska. :)

2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Györgyi: sajnálom, hogy megjött, ráadásul még a családdal is összetűzésbe kerültetek. Jó hétvége lehetett. :(

Csak azt tudom javasolni, hogy pozitívan gondolj a jövőre, a baba jönni fog, ne izgulj!


Mommy: mikor jelent meg a második csík? Mert ha időn belül, akkor ez pozitív, mivel rózsaszín. Ha szürke lenne, akkor beszélhetnénk szellemcsíkos tesztről... Viszont ha időn túl jött elő, akkor nem érvényes, vagyis 2 nap múlva csinálj egy újat reggeli vizeletből.

Nagyon jó lenne, ha sikerülne egy pozitív teszt!!!


Ági

2010. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Mommy válasza:
:( .... megjött a miki. Na majd akkor legközelebb. Minden történik valamiért. Biztosan még nem volt itt az ideje. További kitartást és jó egészséget mindenkinek !
2010. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

köszi Ági!

Most kicsit ki vagyok, de nem csak a baba miatt, hanem ez az egész. Igyekszem összekapni magam, persze biztos vagyok benne, hogy jönni fog. Sanálom Mommy.

Gyöngyi

2010. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!