Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki akinek július...

Van még valaki akinek július 7én volt megutoljára és babát szeretne? Izguljunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:22
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nekem még nincs görbém,még a második hónapja,h próbálkozunk. Van egy 14hónapos kislányom,ő 9hónap alatt jött össze.


Meséltek magatokról? Első baba? Illetve ki mikortól próbálkozik?

2010. aug. 5. 22:56
 12/38 Mommy válasza:

Elméletileg ma kellett volna "nem megjönnie".

30.nap, reggel negatív teszt 10 Qupidóval. Sehol mensi de még csak érzésem sincs hogy megjönne. Azóta is nagy a szárazság. Hhmmm Elgondolkodtató a helyzet. Ki hogy áll csajszik?

2010. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szellemcsíkos tesztes. :)


Nekem most lesznek 14 hónaposak az ikreim, a tesóra ősszel akartunk "rágyúrni", de a tüneteimből (gyakori pisilés, hányinger, derékfájás, mensis görcsök vérzés nélkül, fehér folyás) arra gondolok, hogy valamivel korábban fog jönni. Kicsit rossz ez a várakozás és bizonytalanság, de túlélem. Majd a jövő hét elején újra tesztelek.

Szorítok mindenkinek!


Ági

2010. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Én a második vagyok. 27-én volt pé-m.

[link]

11-re lelezte a mensit a ciklus.hu. Eddig remélem bíztató. Nagyon örülnék neki:)

Drukk mindenkinek!!!

2010. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, első baba lesz és 34 éves vagyok. Gyöngyi
2010. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Eddig jó a görbéd!


Ági

2010. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2010. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Ági!

Mikor születtek az ikrek? Az én kislányom 15-én lesz 14hónapos. :)

Fiúk v. lányok?



Na csajok!Mi újság?


Holnap teszt,úgy izgulok!

2010. aug. 7. 11:40
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem is eddig tök jó a görbéd, az enyém már kevésbe :( Alig ment fel a hőm...

[link]

A 21. nap volt ovu, csak már megint rossz helyre húzta a gép.


Nekünk első baba lenne, és sajna már a 18. hónapja próbálkozunk, de most remélem sikerült :)


Mi holnap megyünk Balatonra péntekig, úgyhogy nem tudom olvasni, hogy ki mit tesztel, de drukkolok mindenkinek!!! Sok-sok + tesztet kívánok nektek :)

Ha hazaérünk, írok én is.


I.

2010. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Az ikrek aug. 11-én lesznek 14 hónaposak. Egy fiú, egy lány, úgyhogy sokak szerint nem kellene erőltetnünk a kistesó témát (mivel mindkét nemű gyerekünk van)...

Mi nem erőltetjük, csak rajta vagyunk a témán. ;)

2010. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!