Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van hogy 1 hete volt...

Mitől van hogy 1 hete volt peteérésem és nagyon menstruációs görcseim vannak?

Figyelt kérdés
1 hete volt pém. onnan tudom hogy a doki mondta.Mostmilehet????És ma nagyon belehasított a méhemnél.annyira hogy öszegörnyedtem. cystám nincsen
2008. nov. 26. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan annyira fáj, hogy összegörnyedsz, akkor el kéne menned orvoshoz. Erős alhasi fájdalommal nem lehet viccelődni. ha rosszabbodik -> ügyelet
2008. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem vészes,csak nem értem miért van menzis érzésem mikor mostkelene érezni a beágyazódást
2008. nov. 26. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatom tudom leírni, pár hónapja figyelem én is magam, mára teljesen megértettem a szervezetem, tudom mikor van pé-m és ezt orvos is mindig megerősíti, nekem a pé-től számítva mindig mensis görcseim vannak. Néha erősebb, néha gyengébb. Eleinte mindig azt hittem babától van, aztán mindig jött a csalódás, mikor megjött a mensim, de most már tudom, hogy ez normális. Pont ma voltam dokinál , ő is mondta, hogy ez attól van. Pé után természetes ez. Viszont ha te még nem éreztél ilyet eddig, akkor lehet beágyazódástól is. Olyankor szokott minjárt megjön érzés lenni, esetleg mellfeszülés, kérmes folyás. Szorítok neked!
2008. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike!
2008. nov. 26. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Bocsi, csak a "nagyon menstruációs görcs" kifejezésből azt hittem, durvább a helyzet.

Egyetértek a másik válaszolóval, ha eddig nem tapasztaltál ilyet, akkor lehet, hogy a beágyazódást érzed. Korábban már volt egy terhességem, ami sajnos korai vetéléssel végződött. Nekem akkor 1 héttel peteérés után egy napon keresztül nyilalt a derekam, de úgy , hogy már kezdtem megijedni, hogy valami bajom van. Aztán elmúlt, és később kiderült, hogy a beágyazódástól volt.

2008. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!