Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem rendszeres a menstruáci...

Ha nem rendszeres a menstruációs ciklusom (van, hogy 28 nap, van hogy csak 32), hogy tudom meg, hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Így az ovulációs kalkulátorral sem tudom megnézni, pontosan mikor kéne igazán próbálkozni.
2008. jún. 10. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A 14. és a 20 nap körül! De ha hőmérőznél minden reggel azonos időben, akkor szerintem sokkal egyszerűbb dolgod lenne! Ha van kérdésed írj nyugodtan!
2008. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben az a legjobb, ha "egyenletesen" próbálkoztok, 2-3 naponta, mikor érzitek. Ne naptár szerint, hidd el, nem lesz jobb, saját tapasztalat.
2008. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a homerozest nem ajanlom, mert maceras, es szerintem tudat alatt gorcsosse tesz. Vegyel egy PG53 torpemikroszkopot vagy ovu tesztet. De talan valoban az a legjobb, ha egyenletesen 2-3 naponta egymasnak estek ugy kb a 10. naptol a 20. napig.
2008. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!