Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg annyira befojásolhatja...

Tényleg annyira befojásolhatja a babadolgot az, ha valaki állandóan feszült, ideges (pl. pénz miatt. Stb) még ha csak tudat alatt is? Mert nálam azt hiszem van ilyen és 2 éve, hogy nem jön a baba. Ezen viszont hogy lehet segiteni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a stressz nem is hinned mennyi mindent befolyasol. termeszetesen! en is rakerdeztem a nodokimtol, ő is megerositett benne.


konnyu mondani, hogy ne stresszelj (Ennyire), megtartani nehezebb. de tény, hogy igy van.


az érem masik oldala, hogy nekem a stresszes idoszakban voltak a legnagyobb orgazmusaim, és az orgazmus viszont ugye segitik a fogantatast, a méhosszehuzodasok miatt (amiket ugye nem terhesen meg nem éreztem, nem ugy, mint most :)))


én kiéltem a stresszt, az segitett. sportban, jatekban, szerelmeskedesben, stb.

van, aki a bogyokra eskuszik, de en azt elitelem. ki tudja mi mast csinal meg.

2008. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a sport, játék, felszabadult szex az tuti jó :)

De nekem mondjuk a jóga jött be, és a meditálás.

És teljesen átértékeltem a fontossági sorrendeket! Már nem jelentenek gondot azok a dolgok, amik miatt régen aludni sem tudtam... pedig nem lettem yogi :)

2008. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!