Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Szerintem nincs peteérésem!

Figyelt kérdés

Általában 28-31 napos ciklusaim vannak és szokott lenni pé-m, de most szerintem nem volt. Mit gondoltok róla? Még azt tudom elképzelni, hogy tegnap volt, de akkor egy hetet késni fog, és ilyen még sose volt.

[link]


2010. aug. 3. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban úgy tűnik, hogy eddig nem volt.
2010. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma van. Eddig szerintem sem volt.
2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ma kellene együtt lenni?
2010. aug. 3. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma még mindenképpen. Ha már kiszabadul az érett petesejt, még kb 1 napig megtermékenyíthető, úgyhogy esély még van, de nekem ez túl nagy ugrásnak tűnik. Mindennap ugyanakkor ugyanott méred? (szájban vagy hüvelyben)
2010. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hű...szerintem is ma van, szép estét nektek :) és megy a drukk
2010. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem sem volt, mert a hőm nem igazán ezt mutatja. Viszont éreztem hasszúrkálást.


[link]

2010. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig ugyanakkor mérem,és mindig szájban. Viszont ha ma van pé-m, akkor egy hetet késni fog? Sose volt még ilyen...
2010. aug. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!