Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 éves vagyok, gyermekvállalá...

28 éves vagyok, gyermekvállalás előtt,3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és elkezdtem szedni az Elevitet. Lehet-e hízni a terhesvitamintól?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem hízok tőle
2008. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én se.

Van akinek csinál nagyobbacska étvágyat, de effektív nem a vitamintól hízol.

2008. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en nem hizok tole, sot nekem meg az etvagyam sem lett jobb. ne aggodj emiatt, a vitamin kell! amugy ha babas leszel, na, attol majd fogsz hizni! sok sikert!
2008. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A multivitaminokban sokféle B vitamin van, ez okoz jobb étvágyat. Innentől már "csak" önuralom kérdése a hízás. :-)

Ha esetleg te híztál, és gyanakodsz, akkor még lehet a hormonváltozás is, mivel nemrég hagytad abba a fogamzásgátlót! Én januárban hagytam abba, és az első 3 hónapban 8 kiló feljött. :-(

2008. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is ugyan ugy jartam mint az utolso valaszolo. A fogamzasgatlo abbahagyasa utan feljott ram par kilo az elso honapba.

A vitamin szedeset csak a fogamzasgatlo abbahagyasa utan 2 honappal kezdtem el de azota egy dekat sem hiztam. Viszont igazat adok azoknak akik az etvagy novekedeset emlitik. Szerintem az etvagyam not de sajnos a munkam miatt nincs idom tobbet enni igy nem jelent gondot.

De nekem a nagyobb gondom az, hogy sajna a mensim meg mindig nincs rendbe julius ota. Mar most is 12 napja kesik de nincs baba. Digitalis clear blue test negativ.:((

2008. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Nekem sincs rendben a mensim, de nekem január óta! :((( már rengeteget költöttem tesztekre, - feleslegesen persze...

Már dokihoz fordultam, ezt ajánlom neked is.

Peteérés nincs, annyi, hogy az agyam még nem indult be... Valószínű hétfőn írja fel a clostit a dokim. 10 hónapja vagyok PÉ nélkül... Rohadt fogamzásgátlók... De én rontottam el... :(((

2008. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást, nagyon kedvesek vagytok!
2008. nov. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!