Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vesemedence gyulladás (++)...

Vesemedence gyulladás (++) majd hüvelygomba, okozhat menstruációs késést?

Figyelt kérdés
Párommal nem védekezünk,de sajnos már vagy fél éve nem jön össze a baba.Nem merem azt hinni,hogy most azért késne kb 1-1.5 hete mert babás lettem.Vérzésem igen rendszertelen,de már régen késett ennyit.Picit fáj a mellem ha megnyomkodom,de ezen kívül semmi panaszom.Baba lehet a dologban?Nem merek tesztelni és még jó darabig nem is fogok...túl sok volt már a negatív tesztem,ha még hetek múlva sem jön meg,akkor tesztelek.De szerintetek terhes vagyok?Tudom nem vagytok jósok,de mégis mit gondoltok?
2010. aug. 2. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden gyulladás okozhat ilyet. Nekem sima felfázás miatt késett. De miért ne lehetnél terhes? Reméljük így lesz!:)
2010. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ostobaság azért nem tesztelni, mert eddig mindig negatív volt.
2010. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Lehet hogy ostobaság,de vagy 100 negatív teszt után eléggé elkeserítő lenne ha kiderülne hogy most sem vagyok babás :(
2010. aug. 2. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi van veled?
2010. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!