Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a nem várt előtt pozitíva...

Akik a nem várt előtt pozitívat teszteltek, azonak megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

Olyan nők tapasztalataira lennék kíváncsi, akik a nem várt előtt pozitívat teszteltek.

Megmaradt a kicsi? Vagy megjött és kiderült, hogy csak kémiai terhességről volt szó?



2020. júl. 5. 10:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És nektek volt az esedékes mensi idején vagy előtt ilyen mindjárt megjön érzésetek?
2020. júl. 5. 15:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt... ugyan azok a tünetek vannak mint mensi előtt... nekem pl 9. hétig minden napos volt, állandóan rohangáltam a wc-re, hogy na most jött meg... utána már csak hébe hóba volt ilyen. Terhesség esetén amúgy minden normális, kivéve a vérzés és a viselhetetlen fájdalom.


Pl egyik reggel 30 hetesen alig bírtam lábra állni, minden lépés egy kínzás volt.. ügyeletre mentünk, ott közölte a doki, hogy nyugi csak terhes vagyok xD Végül is csak járni nem tudtam XD


Bocsi csak példának írtam le a tapasztalatom.. és ott mondta is a doki, amíg nem vérik és nem fáj nincs baj.

2020. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na jó, ezen jót nevettem 😄

Köszönöm a válaszod!😍

2020. júl. 5. 17:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen nekem is nemvárt előtt 4nappal erős +volt ikreim lettek 😍😍💕
2020. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3 nappal nem várt előtt teszteltem. Ma 13 hetes 😊 Első terhességem
2020. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Két nappal a nem várt előtt lett pozitív a tesztem. Ma már 10 hónapos nagyfiú 🥰
2020. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok és köszönöm a válaszokat❤️
2020. júl. 7. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!