Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiknek sikerült? Olyanok...

Kiknek sikerült? Olyanok válaszát és segítségét kérném, akik missed ab után egyből terhesek maradtak!

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hete túl vagyok a második vetélésen.Ezt most műtéttel fejezték be.Szeretnék minél hamarabb újra babát várni és kiváncsi vagyok kik nem vártak egy menszinél többet, vagy még az elsőt sem.Hogy alakult a terhesség?
2010. aug. 2. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hetes terhesen elhalt a magzat, be kellett fejezni a terhességet. Nagyon megviselt lelkileg, nem is gondoltam, hogy ez előfordulhat. Mivel az orvosom azt mondta, hogy ilyenkor úgysem jöhet létre terhesség, szabadon szerettük egymást. A műtét után 2 héttel újra peteérésem volt, és terhes is lettem. Nagyon féltem, hogy baja lesz a babának. De minden jól alakult. Lett egy gyönyörű kisfiam, aki most már 7 éves. A terhesség alatt minden rendben volt, 41 hétre született császárral és 3,4 kg-val. Sok sikert neked!
2010. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiadhoz!

Akkor ez azt jelenti, hogy nyugodtan együtt lehetek a párommal?

2010. aug. 2. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszi!


Persze, nyugodtan együtt lehettek. Nyugodtan, lazán, csak szeressétek egymást. Tudom, hogy nehéz lelkileg, de ne akarjátok görcsösen. Látod az én példámat, bármi megeshet. Lehet hogy elöbb lesz újra pocaklakód, mint gondolnád! Sok sikert és kitartást!

2010. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztaató szavakat!

Az a helyzet, hogy lelkileg sikerült túl tennem magam rajta, és már voltunk együtt is mert nem bírtam magammal.Nem akarjuk görcsösen, de szeretnénk, hogy minél hamarabb összejöjjön.Kíváncsi leszek, hogy a szövettan milyen eredményt ad majd.

2010. aug. 2. 12:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem, ha nem baj.

Már rég elmúlt a vérzésem és nem is barnázok.

Miért lehet az, hogy kb. második napja a jobb oldali petefészkembe néha néha szúró fájdalmat érzek.Ezek nem erősek és csak 1x 2x van? Ez már lehet peteérésre utaló jel, vagy annak a jele, hogy arról volt feltapadva a babó?

2010. aug. 2. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem majus 13.-an volt missed ab. Ket het utan voltunk eloszor egyutt es azota sem vedekezunk. Sajnos eddig meg nem jartunk sikerrel.

Neked nagyobb szerencset kivanok a jovoben!

2010. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt meg hozza kell tennem, hogy a ciklusom is rendetlenkedik meg a mutet ota, mert 37 es 32 napra jott meg (holott elotte 28-30 napos ciklusaim voltak) es sztem peteeresem sem volt azota. Igaz az elso honapban nem is figyeltem, akkor meg nem akartam terhes maradni, hogy erosodjon meg a szervezetem, de a testemet azert figyeltem es nem hiszem, hogy volt ovu. viszont a 2. honapban mar ovu teszteltem, de semmi. A verzesem is nagyon eros azota mensikor, pedig elotte normal volt...
2010. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és sok sikert kívánok neked is a babprojecthez.
2010. aug. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!