Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudják a nők így becsapni...

Hogy tudják a nők így becsapni magukat?

Figyelt kérdés

10 hónap próbálkozás után most jutottam el arra a pontra, hogy véget vetek az örökös hőmérőzésnek, tesztelgetésnek görcsölésnek, mert már biztos vagyon benne, hogy azért nem jön a baba.

Odáig fajult a vágyakozásom, hogy ezúttal 2 nap késés után olyan szintem bebeszéltem magamnak, hogy hányingerem van (akartam, hogy az legyen) hogy egy idő után valóban éreztem, hogy mindjárt kidobom a taccsot. Aztán rá fél órára azt mondtam magamnak, hogy "te jó ég mit művelek? Szedd már össze magad!" és a hányinger szinte azonnal el is múlt.

Másnap persze megjött a mensim, de azért nagyon durva, hogy mire képes a nők szervezete. Tényleg az agyban dől el minden...

Jártatok már így?


2008. nov. 25. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos ismerős a dolog.!

Nagyon rossz tud lenni mert én is sokszor bebeszéltem magamnak hogy baba és mégsem volt az.A legrosszabb hogy 16 hónap után döntöttem hogy itt nincs rendben addig reménykedtem!Már ha 2 napot késett én már teljesen beleéltem magam.Hiába olvastam ha 40 napra jön meg az már nem jó akkor is reménykedtem hogy biztos van peteérésem!

Végül elmentem dokihoz kikezelt és rendbe jöttem .És nagyon bánom hogy sok pénzt kidobtam rengeted tesztre!

Én is beképzeltem hogy hányingerem van !Sőt!Mindennap szinte annyira hányingerem volt hogy majdnem hánytam.Persze reggel hányingerre keltem.Erről persze mi nők tehetünk de szerintem mindenki beképzeli valamilyen szinten aki nagyon vágyik már babára,hiszen mi nők erre születtünk ez az álmunk és a legcsodálatosabb dolog a világon.

2008. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

2 évig görcsösen akartam,igaz,nem höméröztem,meg stb...

De minden nap a terhesség volt nàlam a téma,ja és 2 teszt minden honapban ott volt a bevàsàrlo kosàrban.

Persze ,hiàba mondtàk sokan,ne költsek tesztekre feleslegesen,én csak megvettem,pedig nem is àllunk anyagilag ugy,hogy megengedjem magamnak,de én mindig bebeszéltem,hogy most!

Söt a melfàjàs,hasfàjàs....

Mindig mondtam a baràtnömnek:

-Tuti terhes vagyok.

A végén semmi.

Aztàn az egyik szomszéd,aki terhes volt,elkezdett velem beszélgetni,és feljött ez a téma.

Ö csak annyit füzött hozzà:

Ha akar ugyis jön,mindenféle tesztelgetés,meg görcsösen akaràs nélkül is.

Na azon a napon elhatàroztam,hogy nem verem àt magam,nem veszek teszteket,viszont a tesztek àràbol vettem vitaminokat,elkezdtem öket szedni.

Kimozdultam a lakàsbol,eltereltem e figyelmemet.

Hihetetlen de 2 hét mulva a csoda megtörtént.

Nem jött meg.

Màr én nem akartam tesztelni,gondoltam késik....

Aztàn 1 hét mensi kimaradàs utàn se mertem tesztet venni,végül a baràtom lepett meg teszttel!

És pozitiv lett.

Ma màr 26. hétben tartok.

Nagyon boldog vagyok.

És én csak azt tudom mondani,hogy igenis felesleges a hömérözés,tesztelés stb...

Szép nyugodtan,stressz mentesen kell vàrni .

Az megtermi gyümölcsét!

2008. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Én is követem a példádat! :)
2008. nov. 25. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Az előttem szólónak pontosan igaza van!

Olyan stresszes világban élünk az ember mindig tiszta ideg valamin nem csoda,hogy így nehéz teherbe esni,ugyhogy én is csak azt tudom ajánlani,hogy nyugalom sok-sok pihenés,szórakozás,boldogság,és jönni fog az a baba!

Én is mindig azt mondogatom,a Húgoméknak,hogy ha Isten úgy akarja akkor igyis-úgyis jönni fog az a bébike,de ha Istennek még egy darabig más terve van veletek akkor csinálhatok bármit az a gyermek akkor sem fog jönni,így hogy teljesen felesleges ezen görcsölni!

Én az első kisfiammal 3 hónap próbálkozás után estem teherbe,de a mai napig azt mondom,hogy a lehető legrosszabbkor jött a picike mert pont akkor akartam egy sokkal jobban fizető állásra váltani és persze mivel megtudták,hogy kismama vagyok nem vettek fel,most 2 éves és én megint kismama vagyok 16 hetes és GUMI MELLET ESTEM TEHERBE!!!!

Először nagyon lelki beteg voltam mert még nem szerettünk volna 2.kisbabát előbb házat szerettünk volna venni,mert sajnos anyósoméknál lakunk,ugyhogy Isten megint nagy megpróbáltatás elé állítót minket,de aztán elég gyorsan beletörődtem a sorsunkba mert tényleg igaz a mondás,hogy

"EMBER TERVEZ,ISTEN VÉGEZ!"

ugyhogy tényleg fel a fejjel,szedjél inkább sok vitamint,sétálj sokat ebben a jó friss levegőn és ne stresszelj,és hidd el,ha Isten akarja nektek is jönni fog az a várva várt kis csoda!:-)

SOK SIKERT KÍVÁNOK!

2008. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval! Tényleg felesleges görcsölni ezen,amikor eljön az ideje,úgyis jönnek a babák,el kell fogadni Isten döntését.
2008. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ugyan én nem akartam még konkrétan babázni, de már téma volt, hogy esetleg... És lám, elég volt egy felelőtélen együttlét, és a pici megfogant...

Sajnos azt a manót elveszítettem, és összetörtem.

Valahogy utána minden ciklus vége felé azt vártam, hogy nem jön meg, ez ment szeptemberig.

Akkor mondtam azt, hogy ha egy manócska meg akar foganni, akkor meg is teszi...Szeptemberben megjött, és most kilenc hónapig utoljára.

Addig valóban én is figyeltem, hogy na... ez most csak a szokásos reggeli rosszullétem, vagy tényleg egy baba az oka (3éve reggelente émelygek, mint egy kismama:)), tényleg fáj a mellem, vagy csak... nagyon szerettem volna, ha összejön.

És érdekes, ahogy nem az volt minden huncut vége, hogy jaj ugye most sikerült, három alkalomból valahol össze is jött...

Szóval nem kell nagyon görcsösen akarni.

Sok sikert és kitartást

9heteske

2008. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!