Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tampont ha felhelyezünk,...

Tampont ha felhelyezünk, akkor tényleg nem lehetünk terhesek?

Figyelt kérdés
És mitől jön ki a hüvelygomba, hogy lehet észrevenni? Hogy néz ki? mit kell ilyenkor tenni?
2008. nov. 24. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Tamponban nincs sperma, ugy hogy attol nem lehetsz terhes!!! Nemtudom hány éves vagy, de nagyon gyerekes dolgot kérdeztél!Azt nem látni kell, hanem érezni, ugy tudom viszket állandoan, és fura szagú! Ebben ez esetben jobb azonnal orovshoz menni! Ki lehet kezelni!
2008. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérde´s.Mire gondoltál??

Esetleg tamponnal szeretkezni??Hát azt felejtsd el.Inkább óvszer,e´s 99,9%hogy nem leszel terhes.De tamponnal????

A hüvelygomba sajna wc ülökétöl,nem megfelelö tisztálkodástól,esetleg partnertöl lehet elkapni....

Viszket,e´g,erös folyással ja´r,ainek szaga van.Minne´l elöbb orvoshoz kell vele menni,nehogy komolyabb gond legyen belöle....

2008. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted a tamponnal akarsz védekezni? Nem működik, vegyél inkább fogamzásgátló hüvelykúpot.

A hüvelygomba viszket, esetleg piros a környéke, és büdös hüvelyfolyással jár együtt. ha nem akarsz elmenni orvoshoz, én herbáriában láttam olyan tesztet, ami kimutatja, esetleg kérdezd meg. A doki hüvelykúpot szokott rá felírni, plusz jó ha a szexpartner is kezeli magát, mert tőle vissza lehet kapni, akkor is, ha ő nem érzi, hogy beteg. Ha a kúptól nem múlik el, van szájon át szedhető gyógyszer is rá, az a tuti, attól mindenképp elmúlik. De azt is csak orvos írhatja fel. Ha gyakran visszajön esetleg kérdezz rá, mert nem mindegyik nőgyógyász írja fel magától. Neki az az üzlet, ha minél többször visszamész.

Egyébként attól jön ki, ha valami miatt a hüvely normál kémhatása megváltozik, mert ilyenkor fokozottan érzékeny a kórokozókra. pl. szex, antibiotikum, úszoda. De nyilvános Wc-n és szexpartnertől is el lehet kapni.

Van, aki hajlamosabb rá. Én pl. mindig összeszedem, ha antibiotikumot szedek.

Nem szégyen, de mindenképp kezelni kell, mert súlyosabb változatban meddőséget is okozhat!

2008. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jujj nem úgy értettemxd hanem a barátnőm azt mondta, h ha tampont használok nem lehetek terhes:S
2008. nov. 24. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Atya isten! Okos barátnőd van.
2008. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne hidd el a barátnődnek! Ha ez így lenne akkor senki nem venne fogamzásgátlót, óvszert mert tampon úgyis mindig van otthon!!!! Ha a barátnőd így védekezik, akkor eddig megúszta. De a szerencse forgandó......!!!
2008. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz a tampontól semmi bajod, de cseréld renszeresen.
2008. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tamponnal NE védekezz! AZ nem arra van! És sokkal vékonyabb, mint a hüvelyed, a spermák meg baromi leleményesek ám, és a kémhatás és a hüvelyváladék a méhed irányába tereli őket. Így vagyunk megcsinálva, ez van. :-) Védekezz óvszerrel, vagy fogamzásgátló tablettával!!! De ne tamponnal!
2008. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondom, h nem a védekezés miatt kérdezem ahh nah mind1
2008. nov. 25. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a védekezés miatt kérdezted, akkor miért? Lehet, hogy én vagyok gyenge elméjű, de a kérdésből ez derül ki. Mensi alatt is terhes lehetsz lehetsz, ha így gondoltad!
2008. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!