Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk, mennyi...

Kisbabát szeretnénk, mennyi sikertelen próbálkozás után kell felkeresni orvost?

Figyelt kérdés
Most 38 éves múltam, van még esélyem a teherbe esésre? Mikor keressük fel a dokit?
2008. nov. 24. 14:35
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a korod miatt már most érdemes felkeresned az orvosodat. Mióta próbálkoztok?
2008. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy egy év után kezdenek vizsgálódni. De szerintem a korod miatt hamarabb is megkezdik, mert közben csak telik az idő.

Persze, hogy lehet gyereked! A férjem tesójának a barátnője 39 évesen szülte a kisfiukat. Csak ilyenkor általában már nehezebben jön össze.

Nehogy feladd, irány a doki és reméljük jövőre már babázhattok!

2008. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugy tudom 1 év sikertelenség után, már dokihoz kell fordulni! Te te esetedben minél előbb!!! Egyébként ne add fel, mert az én ismerősöm pedig 43-44 évesen szült, és egészséges kisfia született! Fel a fejjel! :D
2008. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

well.. egy ev sikertelenség utan az orvosod beutalhat meddosegire. DE orvoshoz szerintem sokkal hamarabb kell fordulni, pl ha nem volt még rákszuresed, akkor a babaproject elott mindenkepp, aztan erdemes megmutatni neki a hogorbet (akarhogy nem pontos, az enyem pl kérte), peteérést figyelni, meg tuti fog valami homeopatias bigyibogyót javasolni, stb.

egy jo nogyogyasz rengeteget tud tenni az "ugy" erdekeben.

2008. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sok erőt adtatok. Egyébként fél éve próbálkozunk.
2008. nov. 24. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

SZerintem már most elmehetsz orvoshoz... És a kor nem számít anyósom most szült egy hónapos gyönyörű, egészséges babája van ( 41 éves! ) De mindenkép keress orvost, mondd el neki, hogy babát szeretnétek, úgyis elküld laborba , meg uh, meg ilyenek.!!! Sok sikert a babához!!

2008. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenkép- mindenképp !!!
2008. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!