Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzők ránéznétek erre?!...

Hőmérőzők ránéznétek erre?! Ti mindíg szájban mértek?

Figyelt kérdés

Én eddig rosszúl mértem a hőmet, mert olvastam h csak szájban lehet meg egyből még az ágyban kell mérni.Miért csak így jó?Ez ennyire érzékeny dolog?


Hónaljba mért adataim: szerda:35.7 csütörtök:35.8 péntek: 35.7 ez után mivel rájöttem hogy nem vok vmi profi megmértem szájba is, ami meg:36.8(többször mértem és a mai nap folyamán eddig ez ennyi is maradt)

ebből nem is tudok semmire következtetni?...

Kedden múlt el a menstruációm.Vasárnap és Tegnap voltam együtt a párommal.


2010. júl. 30. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz ebből semmire nem tudsz következtetni..:-)

Reggeli ÉBREDÉSI hőt kell mérni nyelv alatt vagy hüvelyben,végbélben.Én nyelv alatt mértem mindíg!Reggel már így mérd..napközben fölösleges mert semmit nem jelent!

Ha digitálist használsz azt is tartsd bent még csipogás után kb.3-5percet akkor pontosabb!

De a babatervezők otthona oldalon sokmindent megtalálsz!

2010. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!