Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Nov29. én...

Mikor tesztelhetek? Nov29. én nem kellene megjönnie 28 naposak a ciklusaim. Ovu mikroszkóp szerint 16. -án volt peteérésem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
30.-án.
2008. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem iiis:-)). Ugyanigy. En mar alig birom kivarni, hogy pentek legyen:-)). Elotte nem igen fogok tesztelni. Remelem mind2nek sikerult! Mi mar eleg regen probalkozunk
2008. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is!Péntekre nem várom,még nincs semmi csak fájdogál a cicim.

2008. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekemis csak a cicim fáj oldalt.De menszi előtt is szokott.Már rég próbálkozunk.
2008. nov. 24. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szombarta nem várom, de csak vasárnap, vagy hétfőn gondoltam a tesztet, bár már most alig bírom ki. Semmi különös jelet nem érzek, már lassan fél éve próbálkozunk.

SZorítok mindannyiónknak!

2008. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A harmadik válaszoló vagyok és örömmel írom,hogy kismama!:)

2008. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!