Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Ebben a hónapban...

Mitől lehet? Ebben a hónapban elég furcsán alakult a menzeszem. 3 napot késett,a hőm is folyamatosan 37 körüli volt. Péntek helyett, vasárnap este kezdtem el egy kicsit barnázni...

Figyelt kérdés
Hétfőn-kedden erősen megvolt, szerdán csak alig, csütörtökön semmi. Aztán pénteken délután véreztem (nem nagyon)kb 2-től 5-ig. Tegnap délután is barnás folt volt a tisztaságimon, meg most reggel mikor pisiltem, akkor is enyhe barnaságot fedeztem fel a wc papíron. Nem szedek semmit. Sem fogamzásgátlót, sem másfajta hormon tartalmú gyógyszert. A menzeszem kb 4-5 napig szokott tartani. De ez a mostani furcsa. Járt már valaki így közületek?
2008. nov. 23. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarlak elkeseríteni, de a leírtak alapján az járt így akinek lassú lefolyású korai vetélése volt.

Nem szabad annyiban hagyni, mert a dokinak meg kell mutatni, bent maradt-e valami.

Esetleg előfordulhatott hirtelen hormonzavar is, vagy talán még ababa is megvan, csak erős volt a beágyazódás. Derítsd ki dokinál!

2008. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia nekem minden mensesem így zajlik le . hol 19 napra , hol 23-ra jön meg. A dokik nem mondanak semmit.



2 gyerekes.

2008. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nah azért nem kellene itt rémhíreket kelteni, hogy vetélése volt! A vetélés erős vérzésből áll és az nem olyan mint egy menstruáció! Nekem is volt már ilyen mensóm és ha nem voltak nagy görcseid akkor nem vetélés volt!!!
2008. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Üdv! Azért itt senki nem mondta, hogy vetélése volt, hanem azt hogy ahhoz hasonlók a tünetek, és igen az ilyen, mert van itt olyan akinek 'sajnos' volt :-(

Ezért ha itt felteszi a kérdést, mert nyílván neki nem rendszeresen ilyen, hanem csak most, így tényleg javasolt orvoshoz menni.

Reméljük azért nem ilyesmi a gond, de egy hormonproblémát sem lehet a neten keresztül meggyógyítani, főleg ha az illetőnek nincs még két gyermeke, érdemes az ilyen apró dolgokat is figyelembe venni.

2008. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!