Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legutolsó menzeszem óta...

A legutolsó menzeszem óta (három hete) folyamatosan véres folyásom van. Nem nagy mennyiségről van szó, de azért látszik a betéten. Vajon mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, csak egyszerűen ideges vagyok. Két és fél hete hívtam fel, amikor még csak pár napja volt ez, de megijedtem, de ugye azóta is tart. Csak holnapra tudott időpontot adni. Öt éve szedem a fogamzásgátlót.
2009. jún. 16. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy előjött a gyógyszered mellékhatása? Nem tudom, milyen gyógyszert szedsz, de lehet, hogy van ilyen mellékhatása. Remélem, nem súlyos.
2009. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Yadinet szedek. Tényleg nem tudom mi lehet ez. Lehet, hogy szüneteltetnem kellene?
2009. jún. 16. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Én Yasminelle-t szedek és a betegtájékoztató alapján felléphet mellékhatásként időközi vérzés. Esetleg megpróbálhatsz egy kis gyógyszerszünetet tartani, hátha annak a hatására elmúlik.

2009. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál az ok a következő: két hónapja átestem egy fogászati műtéten, amire kaptam egy nagyon erős antibiotikumot, ami tönkre vágta a gyomromat. Erre kaptam egy másik gyógyszert, aminek hatására a szervezetem nem tudta megszűrni a fogamzásgátlóban lévő sárgatesthormont, és ezért véreztem ennyit. Most nem állhatok le vele hirtelen, mert akkor felborulna a hormonháztartásom, mert az emésztésemre a gyógyszert még mindig szedni kell, hanem még két hónapig kell szednem, úgy, hogyha egyik nap vérzek, akkor aznap kettőt kell bevennem belőle. Két hónap múlva vissza kell mennem, és majd akkor kitalálunk valamit. Ezt mondta az orvos. Szóval azért megkönnyebbültem.


Köszönöm az aggódást és a hasznos választ.

2009. jún. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!