Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örülhetek már? Azt hiszem...

Örülhetek már? Azt hiszem sikerült. Terhes vagyok. Pénteken irtam, hogy teszteltem és elég későn de megjelent egy halvány csik. Kértétek írjak, ha megint tesztelek.

Figyelt kérdés

Ma reggel megvolt az újabb teszt, és már egyperc után megjelent a második volnal. Igaz ez is még elég halvány.

De kettő már nem tévedhet.

Egyébként megnyugatásul írom: egy orvos honlapján olvastam: Nincs olyan hogy téves porzitív teszt. Ha megjelenik a második csík terhes vagy. Akármikor jelenik meg, 10-15 perc múlva.


2008. nov. 23. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babaához !
2008. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!! :D:D:D:D


Amúgy igazad van, mert amikor vetéléssel annó bementem a korházba, ott csináltak egy vizelettesztet, azzal kezdték és ott csak 1 óra múlva lett pozitív, és a véremben is csökkent. Szóval ha nem lenne egyébként értékelhető akkor a dokik nem vettek volna tudomást róla.


Nagyon sok boldogságot kívánok!!!

2008. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!

:):):):):)

2008. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!PANASZMENTES TERHESSÉGET ÉS EGY(VAGY KETTŐ)GYÖNYÖRŰ EGÉSZSÉGES BABÓCIT KIVÁNOK NEKED!!!!!
2008. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!! Én írtam, hogy írj majd!! Köszi ,hogy megírtad!! És gratuálok újra!!!! Sok boldogságot nektek!!!!
2008. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a gratulációt

És kivánok és is mindenkinek boldog babavárást

2008. nov. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!