Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton, és vasárnap is...

Szombaton, és vasárnap is együtt voltunk a párommal. Hétfőn, és kedden (vagyis ma) pozitív lett az ovu teszt, holnap gondolom már negatív lesz. Mennyi esélyem van arra hogy megfogant a baba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel a sperma benned akár 48 órán át is életképes igy az esély nagyon nagy,gubanc csak akkor lehet ha a sperma esetleg nem jó "minőségű",de remélem azért sikerült:D
2010. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit furi ez a helyzet, mert babatervezőben vagyunk de az első próbálkozást a következő ciklusra terveztük. Azokban 19-22 napokon volt a peteérésem. Most együtt voltunk hogy még nem lesz úgymond gond, erre a 15 napra pozítiv lett az ovu teszt. Kész vagyok! Szóval ez nem volt tervezve. Kíváncsi vagyok mi lesz, de páromnak még nem mondom.:)
2010. júl. 27. 19:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Azokban alatt, az előző két ciklusomat értettem. Előtte meg még gyógyszert szedtem.
2010. júl. 27. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

mi is igy voltunk hogy majd 1-2 hónap múlva aztán meg sem jött többet,szinte rögtön terhes lettem:DDD

Volt olyan nekem is h 22-23.napon volt érésem,máskor meg 9-10.nap nem egyforma.Sztem akkor mond el neki ha biztos vagy már benne:D

2010. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, ne izgassa addig magát fölöslegesen, ha mégis babát várok, majd akkor megmondom neki! Jó kis meglepi lesz!XD
2010. júl. 27. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:

remélem,én drukkolok:D

azért ha gondolod ird meg majd ha már biztosan tudod:)

2010. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké! Feltétlen! Köszönöm a segítséget!:)))
2010. júl. 27. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok még hozászolásokat!:)
2010. júl. 29. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért akkora esélye nincs. Kb szerdán-csütörtökön indulhatott el a petéd, addigra a szombati kis katonák már nem nagyon voltak életképesek. A vasárnapiak talán, de az sem biztos. A legjobb egy kedd-szerda-csütörtöki akció lett volna, de ha még csak most kezditek, akkor jó lesz tapasztalatnak. Ha meg mégis sikerül, akkor megy a agy gratula nektek :)


Drukkolok! hétfő-kedd környékén figyeld, hátha érzel vmi beágyazódás-szerűt ;)


13 hetes km.

2010. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És mikre figyeljek, milyenek lehetnek ezek a jelek?
2010. júl. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!