Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mensi erzesed mielott...

Volt mensi erzesed mielott pozitivat teszteltel?

Figyelt kérdés
Amikor terhes lettel a nemvart elott erosebben vagy gyengebben jelentkezett a "megjon erzes"? Mas volt valamiben? Hamarabb jelentkezett? Nalam most pont az a helyzet, hogy furcsabban szurkal, gorcsolget a hasam...sot meg ugy erzem, hogy a huvelyembe is belenyilal neha! Es mar napok ota ilyen...holnap-holnaputanra nem varom.
2010. júl. 27. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno már a nemvárt előtt másfél héttel jelentkezett pár tünet, többek között a hasszurka. 4 nappal előtte teszteltem és pozitív lett. Most megint érzem, szerintem újra baba lesz, de erre még egy kicsit várnom kell. Szorítok neked!
2010. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csütörtökre nem várom. Peteérés óta majd leszakad a mellem, mostanra mintha egy picit enyhült volna. Furcsa szúrkálást is érzek, de hol jobb hol bal oldalt. Eddig ilyen szúrkálást nem éreztem menszi előtt. De néha a derekam felől is érzem. Lehet tünet?
2010. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én hasonló cipőben járok, mint te, de még rettenetes derékfájás is párosul hozzá. Reménykedjünk, hogy a baba jele. :-)
2010. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 hós baba anyukája vagyok.nekem pont ez volt.éreztem hogy megfog jönni mert teljesen úgy fájt eleinte (kb. egy másfél hétig).aztán ugye nem jött meg és teszteltem.mondanom se kell hogy pozitív lett hála az égnek.tesztelés után viszont felerősödtek a görcsök nagyon fájt.magne b6-ot kellett szednem és egy hét alatt megszüntek a görcsök.de egyébként én szinte a teherbeesés pillanatában tudtam hogy ez sikerült.szerintem ezt mindenki megérzi csak lehet hogy még saját magatok se meritek elhinni.
2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a húzó deréktáji fájdalom (középen is) lehet babás tünet?
2010. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
naná, hogy volt. Még utána is vagy egy hétig, hogy kiderült, hogy pozitív a teszt.
2010. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!