Szerintem nem lehetséges! Aki azt mondja, hogy igen, az beleképzelte a csíkot a tesztbe. Én is korán tesztelők közé tartozom, biztosra tudtam a fogantatást, az ovu napját. A 11. Napon volt mindig a leghamarabb pozi a 10es teszt, de akkor is csak én láttam a férjem nem. Napról napra erősödött onnanstól. 4 terhesség tapasztalata alapján írom.
2020. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
2/12 anonim válasza:
Biológiai lehetetlenség. Ovu után kell 1 nap mikor megtermékenyül, 2 nap míg vándorol petesejt majd még 5-10nap de általában 7-8 míg beágyazódik és még 2 nap mire megjelenik a vizeletben a hcg, de még ezt sem mutatja ki mindenkinek. Legjobb esetben is, ha a csillagok is úgy álltak és minden elsőre a legrövidebb idő alatt zajlott akkor is minimum 9 nap, de inkább 10. Én 11. Napon teszteltem halvány pozit, de nekem tünetek is jöttek hcgvel....kémiai terhességnél is 11. Napon már pozit teszteltem. De 8. Napon lehetetlen, max az tapasztalta aki nem tudta pontosan az ovu idejét.
2020. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
3/12 anonim válasza:
Teljesen kizárt. Ha valóban 8.dpo az a 8.dpo...
Sokan csak beképzelik és ha véletlenül abban a hónapban valóban összejött a baba akkor még vélt igazolást is nyer, hogy az bizony pozitív volt. És utána esetleg még hangoztatja is.
2020. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
4/12 anonim válasza:
Szerintem nem kizárt! Sőt nem mindenkinek középidőben van pontosan a peteérés.. ha előbb történt meg előbb voltak együtt akkor simán lehet idézőjelben a 8 DPO-n pozitív a tesztje.
Ritka! De igen is van ilyen, erre viszont nem szabad alapozni.. Ez olyan mint például aki menzesz alatt lesz terhes elvileg nem lehetne mégis megtörténik. 😌
2020. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
5/12 anonim válasza:
Nekem teljesen biztos a fogantatás napja, inszemináció volt. A 10.dpo-n teszteltem először és nagyon halványan, de látszott. 10es teszt volt. Azt hittem be képzelem, de a férjem is látta. És egy perc alatt kijött a teszten, nem kikukázott kiszáradt beképzelt csík volt.
Szerintem nagyon hamarabb nem lehet pozitívat tesztelni.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!