Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Be tud ágyazódni a baba, ha...

Be tud ágyazódni a baba, ha menzi előtt 4-5 nappal már barnázom? Sikerült már valakinek így is teherbe esni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Viszont az első trimeszterben többször véreztem, sokat kellett pihennem és Ultrogetans szedtem. Szerintem ha babára vágysz, most tegyél valamit a sárgatest hormon hiány ellen (annak a jele lehet a barnás vérzés), nehogy vetélés legyen belőle, nekem is fennállt ez a veszély az első időben. Ha nem sárgatest hormon miatt van a "barnázás", akkor nem szóltam.
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amióta megszültem, nekem is ilyen sajnos a menstruációm (előtte óramű pontos és "tökéletes" volt). Erre szoptatás abbahagyása után mégis összejött azonnal a baba.

Nőgyógyásznak én is mondtam, hogy ez a helyzet, ő is Utrogestant írt fel nekem a 7. héttől.

Azért kicsit tartok, hogy rendben legyen minden, de nálam nem akartak hormonvizsgálatot végezni.

2010. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, nekem csináltak hormonlabort a 3. és a 21. napon és az értékeim tökéletesek voltak, ezért a doki azt mondta hogy nem gond. De felmerült bennem a kétely pontosan azért mert én is úgy tudom hogy sárgatest hormon elégedetlenség okozza ezt. A második válaszolónak pedig boldog babavárást, remélem semmi gond nem lesz! :-)

Várom a további válaszokat, hozzászólásokat!

2010. júl. 27. 07:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy vagyok, mint Te. A hormoneredményeim jók és a nődokim szerint nincs ok az aggodalomra..

Van már gyermekem, a kistesót várjuk 21 hónapja...:(


Sok sikert!!

2010. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, én még csak az első babámat szeretném de nagyon,immár 16 hónapja! :-(((

Drukkolok hogy neked is összejöjjön!

2010. júl. 27. 13:26
 6/12 anonim válasza:

Nekem is volt barnázásom a terhességem első egy-két hónapjában. Amikor felkerestem egy "ismerős" nőgyógyászt (eü-ben dolgozom), hülyének nézett, és nem hitte el, mert Ő állítólag nem látta nyomát sem a vizsgálatkor, pedig a tisztasági betétemen ott volt......mind1....találtam norm. nőgyógyászt, és ki tudtam hordani a babót, ma már 14 hónapos, úgyhogy fel a fejjel, mert sikerülhet!!!!


Mi most tervezzük a második babát, de valahogy nem akar összejönni, mert még szoptatok. A doki szerint abba kéne hagynom, de persze mondani könnyű, rengeteg tejem van, és a kisfiam is igényli, és nekem most Ő a legfontosabb, hát, így sajnos már a második próbálkozás fulladt kudarcba, pozitívat teszteltem, aztán jött a barnázás, a mensi, és elmentek a babók :(

Hát, valamiért ennek így kellett lennie, nem agyalok ezen, mert van már egy gyönyörű fiam, vele kell foglalkoznom, majd lesz idővel még gyerekünk, nem adom fel, próbálkozunk, hátha előbb-utóbb jön a tesó is......

2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó!

A szoptatással kapcsolatban az a meglátásom, (bár még tapasztalatlan vagyok e téren) hogy ha neked és a kisfiadnak ez a legjobb, akkor nem feltétlenül kell az orvosra hallgatni. Nem egy kismama lett terhes szoptatás alatt, úgyhogy én nagyon drukkolok neked!

Igazából nem tudom mit csináljak, mert ma egy hete hogy barnázok de csak minimálisan.Ilyen hosszan még nem tartott eddig. Ma nem kellene megjönnie, de a ciklusom néha változó 30-36 között szokott megjönni, de ált. 31 napos. Lehet hogy tesztelnem kéne, de félek az újabb csalódástól. :-(

2010. júl. 28. 07:56
 8/12 anonim válasza:

21:50-es vagyok, egyébként Ivettnek hívnak.

Én a helyedben még várnék a teszteléssel, bár mondani könnyű, mert én vagy három tesztet vettem a fiamnál, mire végre kimutatta a terhességet, már vagy a 40-42. napnál járhattam, és csak akkor jött a második csík.

A barnázás miatt én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt, nekem pihenést írt elő, de pl. a barátnőmnek felírt vmilyen gyógyszert is, és sokat kellett pihennie, mondjuk Ő vérzett (friss piros vér volt), de végül sikerült kihordania a babót.

Nem tudom merre laksz, de a SOTE II. női klinikán jó orvosok vannak, van privi rendelésük is, és nem drága, én is oda jártam.

Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!!

Jó babavárást! Üdv: Ivett

2010. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi Ivett! Tudod az motoszkál a fejembe, hogy ha várok a teszteléssel és közben mégis terhes vagyok akkor itt barnázok már 1 hete és nincs semmi gyógyszerem ellene, és lehet hogy ezért megy el a baba. Azt hiszem du veszek tesztet. Egyébként nagyon jó orvosom van, és pécsi vagyok. De azért mégegyszer köszönöm!

Szép napot neked! Adri

2010. júl. 28. 10:12
 10/12 anonim válasza:
Igazad van! Remélem pozitív lesz/lett a teszt, és minden rendben lesz veled/veletek! :) Sok szerencsét kívánok! Ivett
2010. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!