Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy rendszereződj...

Mit tegyek, hogy rendszereződjön a ciklusom és jól be tudjon ágyazódni a baba?

Figyelt kérdés
2 hónap után hétfőn megjött, azok után, hogy azt mondták petezsák is van és valószínűleg elment a baba, nem tapadt meg. Tesztem is volt pozitív, így nagyon elkeseredtem. Mit tegyek, hogy hamar sikerüljön. Pedig nem görcsöltem rá, csak miután biztattak, hogy van ott valami, ami véletlenül derült ki, beleéltük magunkat. :( Most itthon vagyok kényszerpihenőn (a doki javaslatára), de bőgök egész nap. Mit csináljak? Segítsetek! Milyen módszerrel sikerülhet? Mindig arra gondolok, hogy én milyen szerencsétlen vagyok, de tudom, hogy nemcsak nekem rossz, vagytok itt még páran rajtam kívül, de akkor is nehéz. Nagyon elkeseredtem. Melyik orvoshoz menjek? (bp, kőbánya) Most költöztünk fel nemrég, tanácstalan vagyok...
2010. máj. 19. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sajnálom, ami történt! :( Bár én vidéken lakom de annyit tudok mondani, ha legközelebb sikerül a baba akkor mielőbb menj dokihoz mert ha nehezen tapad meg a baba akkor

adni fog rá utrogestant vagy duphastont esetleg ami segíti a baba tapadását.Ezt onnan tudom, hogy a legjobb barátnőm is így járt mint te, ő a 2. babáját vesztette el.Most pedig már közel 30 hetes babás!Ha sikerül legközelebb a baba csak pozitív gondolataid legyenek és meglátod minden rendben lesz! Drukkolok! :)

2010. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Aranyos vagy!
2010. máj. 19. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Igazán nincs mit!Fel a fejjel!Szép napot!Szia! :)
2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ne keseredj el, az is lehet, hogy veled minden rendben van, csak a babával nem volt minden rendben, de a következő egészséges lesz, és meg is fog maradni. Az a legfontosabb, hogy ne gyötörd magad, az oka az ilyen eseteknek nem derül ki, de a legtöbbször azért megy el a baba, mert nem elég életképes. Ha egyszer összejött, akkor nagy eséllyel újra sikerülni fog, ne add fel. Pozitívan kell gondolkodni, a következővel biztosan minden rendben lesz! Kérdezd meg az orvosodat is, hogy milyen gyógyszert kellene esetleg szedned, ami megakadályozza az újabb vetélést, de hidd el, ez nem jelenti azt, hogy a következővel is így lesz, sőt!
2010. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy a ciklus első felében (azaz a pé-ig) cickafarkfű tea segíti "előkészíteni a terepet", utána pedig a palástfű tea a beágyazódáshoz nyújt segítséget! Fel a fejjel!

Sok sikert!

2010. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia !


én ugyan ebbe a cipöbe járok mint te, énis terhes voltam 8 hetes de spontán vetélésem volt.nekem is látszodott a petezsák csak embrio-t nem láttak UH-n.

nekem még cisztáim is lettek a petefészkeimen.

orvos javasolta a fogamzásgátlot hogy szedjem hogy a menstruáciom beállitsa.

de nem menntem bele mert elég volt szedni 2 évig!

aztán javasolta azt is hogy ha nem essek terherbe 3 honapon belül mütét lesz a ciszták miatt.

ugyhogy javaslom hogy pihennj sokat ,egyél rendesen és higy abba hogy sikerülni fog! a reményt nem szabad soha fel adni! én mainapig magam alatt vagyok hogy elvesztettem az elsö babám,de soha nem adom fel!

2010. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó hatással van a méhre, próbáld ki!Sok sikert!!!

2010. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 20. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!