Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6,8mm-es nyálkahártyába be...

6,8mm-es nyálkahártyába be tud ágyazódni a baba? 2,5hete késik.

Figyelt kérdés
Az orvos lát tüszőket, folyadékot nem. (hüvelyiultrahangon nézett) de mire bejutottam hozzá, már megint megtelt a vízhólyagom. Azt látta, mutatta is hogy tele van a hólyag. Előfordul, hogy takarja a babát és azért nem látta? Azt mondta nem vagyok terhes. Ez volt 4 napja de tegnap és tegnap előtt pozitív teszteket csináltam délután.rögtön kijött a terhes vonal.nem értem!!!!
2010. márc. 28. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Caps lock
2010. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tesztjeid pozitívak akkor nem ártana visszamenni a dokihoz, vagy felkeresni egy másikat, mert akkor tuti baba van, viszont az nem mindegy hogy hol. Ha 2,5 hete késik, akkor már 7,5 hetes terhes vagy, azt már látnia kellene.... Keress fel egy másik orvost szerintem!!!
2010. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7,5 hét azért durva lenne. Maradjunk a 4,5 hétben.

Szerintem is keress fel egy másik orvost.

2010. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 2.5hete késik akkor 6.5hetes terhes,petezsákot látni kéne már..Ha valoban pozi a teszt másik doki mert lehet méhenkívüli.De már több kérdésedre ugyanezeket írtuk nagyjábol:-/Azota még mindíg nem mentél másik dokihoz,mi itt nem látunk beléd!!!
2010. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Bocsi, már számolni sem tudok. Valóban 6,5 hetes vagy ha van baba! Tényleg egy megoldás van, keress fel egy másik orvost!
2010. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet méhenkívüli is - SOS orvos!!!
2010. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!