Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, a...

Fogamzásgátlót szedek, a napokban sokat fájt a fejem, szedtem is rá nurofent. Ha terhes lennék, ezek kihatással lennének a magzatra?

Figyelt kérdés

megtarthatnám a babát?lehet egészséges?

van már egy kisfiam, és ugyanúgy érzem magam mikor vele lettem állapotos.


2008. nov. 21. 19:18
 1/3 anonim válasza:
A fogamzasgatlo utasitasan irja h mijen vegezetu orvosagokat nem szabad inni ha isod a fogamzasgat.tabletakat. pl:(en,on,in...)igen es kihatassal vannak a babara!
2008. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta mellett teherbe esni nem túl szerencsés. A fogamzásgátlók nagy kárt tudnak tenni a fejlődő embrióban. Jó lenne ha csinálnál tesztet hogy minél hamarabb kiderüljön hogy van-e baba, vagy nincs.
2008. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Mennyi idős terhes lehetsz? Met ha még mondjuk a beágyazódásnál tartotok, akkor semmi gond, valamint még a megtermékenyítéstől számított 2 hétig nincs semmilyen kapcsolat a baba és a mama között. Nem vesz fel tőled semmilyen táplálékot sem. A kimaradt mensi körül tehát 14-16 nap környékén kezd kialakulni a kapcsolat, tehát ha vettél is be gyógyszert ilyankor még nincs baj. A fogamzásgátló sem hat a kicsire. Annak a tákékoztatójában benne van,hogy a terhesség kizárásáig mellőzni kell, de nem okoz gondot, nekem ezt orvos mondta.

Mondjuk a te esetedben azon van a hangsúly ,hogy mennyi idős kismama lehetsz, ha az vagy. De gondolom még ha nem vagy benne biztos, akkor semmi baj. Ha meg a gyógyszer befolyásolna valamit akkor a baba meg sem tapad...

Remélem megnyugodtál kicsit!

2008. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!