Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hormonprobléma? Vagy PCOS?

Lehet hormonprobléma? Vagy PCOS?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Utána 4-szer időben megjött, majd a szeptemberi kimaradt. Utolsó vérzésem okt. 28-án volt, a következőt nov.26-ára várom.

Persze voltam dokinál, csinált hüvelyi uh-t, és ott nem talált semmit, minden a legnagyobb rendben, de én mégis félek, hogy PCOS vagyok.

Kipattanásodtam, de járok kozmetikushoz és már nagyon sokat javult, elvétve van csak gyulladt pattim, nem híztam, nem vagyok szőrösebb, mint szoktam, és a cicim is nő.

Már 4 hónapja próbálkozunk gyereket összehozni, de még nem jött össze, és én már kezdem unni, hogy nem jön össze....

Félek, hogy PCOS vagyok.


2008. nov. 21. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az vérvátelből derülne ki nem ultrahangbol. de nemvagy csak a gyogyszer bekavart. 4 honap még nem a világ. 3 honapot még várj ha nemjön forulj dokihoz.
2008. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

PCO KIZÁRVA!!

Azt 100%-ra látnák UH-n! Ráadásul 1x sem jött volna meg sem pontosan, és nem 4x ennyi idő alatt! A többi tüneted is tuti, hogy csaka gyógyszer elhagyása miatt van. 4 hónap próbálkozás pedig - NE haragudj - de még semmi! Bőven kell időt hagyni magadnak!

Sok sok türelmet Nektek! :)

2008. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg megjön, menj el a 13. ciklusnapon uh-ra. Akkor tutira lätja, hogy pcos, vagy sem. De hüvelyi uh-on altalaban tuti felismerhetö. Remelem nälad minden ok!
2008. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha PCO-s lennél a hüvelyi UH-on látta volna a doki a petefészek cisztákat.Sok apró,pici cisztát.De jó ha elmész vérvételre,hogy megnyugodj.De 4 hónap után még nem kell elkeseredni!Vannak akik évek óta próbálkoznak.Én már két éve várok a csodára!
2008. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. nov. 22. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!