Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat-e a mensi megjöve...

Előfordulhat-e a mensi megjövetelének idején az érzés a hasban, hogy mindjárt megjön, aztán mégsem jön, és terhesség van?

Figyelt kérdés
20-ára nem vártam a mensimet,és éreztem enyhe alhasi nem fájdalmat,hanem azt az érzést,mint mikor meg akar jönni,de nem jött,az érzés elmúlt,és még nem akarok ilyen korán tesztelni,azért kérdezem,volt már valakinek hasonló,hogy azt hitte megjön,aztán mégsem jött,és baba lett?Köszi
2008. nov. 21. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A teszt nem lenne már korai, mivel kimaradt a mensid. Az a baj, hogy teszt nélkül mi is csak találgatni tudunk. De igen a legtöbb nő ezt érzi ,amikor kimarad neki, mert a szervezete "emlékszik" arra, hogy ilyenkor kellene menstruálina ,de ha megtermékenyült nem teszi. És később is megmarad ez az érzés, aztán a méh is elkezd nőni ,akkor már azt is érezni fogd ,remélhetőleg :) . Szerintem nyugostan tesztelhetsz holnap reggel ,első vizeletből, ha addig nem jön meg. Aztán írj mi az eredmény :) ! SOK SIKERT HOZZÁ!

2008. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én mára nem vártam és nem is jött, ugyan ezt érzem mint te, és ma reggel 2 halvány + teszttel gyarapodtam. Persze én is parázok hogy "jaj csak meg ne jöjjön"! Holnap már tesztelhetsz, szerintem mutatja. Ha nem akkor pár nap múlva újra. Én is ismétlek pár nap múlva!

Nagyon drukkolok hogy baba legyen! Írj majd!

2008. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,én még várok 2 napot,és aztánb tesztelek.Ha + úgyis írok,ha - akkor lehet nem,mert befordulok.De ha + tuti írni fogok nektek.23-án.
2008. nov. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!