Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, Anyukák! A terhesség...

Kismamák, Anyukák! A terhesség legelején a 4. hét körül és utána pár nappal kötelező a szurkálós érzés?

Figyelt kérdés

Tehát mindenkinek van ilyen szúrkálós érzése, aki terhes? Vagy ez se mindenkinél van, van aki semmilyen szurkálást nem érez ilyenkor?

Én nem vagyok terhes (legalábbis nem tudok róla), csak érdeklődöm, hogy is van ez?


2011. ápr. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szurkált, nekem olyan húzó érzés volt, mintha nehéz kő húzta volna lefelé a méhem.
2011. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisnita ***** válasza:
Én semmit nem éreztem a terhességem kb feléig, mintha terhes sem lettem volna. 16 hetesen mozdult meg a babám és az volt az első terhességi "tünetem". Szóval semmit nem kell érezni.
2011. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez nekem annyira furcsa, hogy van aki érzi, van aki meg nem és mégis ott a baba! Úgy látom már semmiben sem lehetünk biztosak, még abban sem, hogy nincs baba ha megjön a vérzés! Egyre több ilyen esetről hallok!
2011. ápr. 18. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi ilyesmi. Eros menstruacios tuneteim voltak, mint mindig.
2011. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem még néha most is szurkál pedig már 7 hetes vagyok :) sőt nekem olyan is volt még az 5. hét körül hogy ha bal oldalon feküdtem bal oldalon szurkált ha jobb oldalon feküdtem akkor pedig a jobb oldalon szurkált.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ. Aki menstruáció alatt, sőt előtt is görcsöl, az nagy valószínűséggel terhesség elején is fog. A barátnőm soha nem görcsöl, és csak a pozitív tesztből tudta meg, hogy terhes.
2011. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisnita ***** válasza:
Én kegyetlenül görcsöltem mensik alatt még sem volt semmi terhességi tünetem :) Ez annyira változó, hogy szerintem mindenki máshogy érzi ha érzi egyáltalán.
2011. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!