Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi Gabriel tesztem...

A tegnapi Gabriel tesztem nega lett, a ma reggeli elég halványan +! Hihetek neki? A hőm 37.3! Mára nem vártam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sztem csinalj még egyet! Nehéz igy a tegnapi és a mai teszt közt különbséget tenni, ezért inkább jobb volna még egy, egy másfajta! Sok sikert!
2008. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hihetsz neki, mert amúgy is legalább máig kellet várni és mástól nemigen lehetne pozitív.

Ha másikat csinál akkor javaslom, hogy holnap, mert addigra emelkedik a hcg-d, különben megintcsak ugyanilyen halvány lesz.

2008. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, veszek ma egyet és vasárnap reggel megcsinálom! Még nem merem beleélni magam, majd ha erős 2 csík lesz!
2008. nov. 21. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hihetsz neki, mert a hcg elméletileg napról napra nő, persze nem mindenkinél, de nálad valószínűleg jelen esetben erről van szó, ezért lett a tegnapi neg. a mai pedig pozitív! Azért írj, hogy mi lett a vasárnapi teszt eredménye! SOK SIKERT HOZZÁ!

2008. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mindenképp írok vasárnap! :)

2008. nov. 21. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na miújság??? TEszteltél??? Remélem pozitív lett!!!!

2008. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! A ma reggeli lily tesztem halványka de pozitív lett.
2008. nov. 23. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:

SZIA!

AKKOR OTT BABA VAN!!!! Akár orvoshoz is elmehetsz és mondhatod neki, hogy 2 pozitív teszted is lett, megvizsgál, de ne aggódj ha esetleg azt mondja, hogy nem lát még semmit, lehet ,hogy túl pici még, de lehet, hogy már petezsákot lát, meg a megvastagodott méhet.Aztán a következő vizsgálatnál már lesz szívhang is :) !!!

Boldog és probléma mentes babavárást!

2008. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!